SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia Winstrolu Depot

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Witam ,z nudow postanowilem porobic kilka zdjec . Nie sa One najlepszej jakosci ,no ale napewno towar jest legit i moze pomoze to komus odroznic dobry towar od wy***ki.

Wszelkie komentaze mile widziane :)

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


i kolejna fotka .... nie mam oplaconego abonamentu wiec moge co 10 min. slac kolejne fotki.

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6569


To jest zdjecie mojego oryginalu, jak widac rozni sie napisem. Osad od wody oddziela sie identycznie, tzn wiecej wody, mniej osadu. Towar jest na pewno dobry,wiem bo sprawdzalem na sobie.

W nastepnym poscie, czyli za 10 min wrzuce zdjcie, na ktorym bedzie porownanie mojego oryginalu z podrobka, ktora wyglada jak twoj, jednak inaczej sie odklada, czyli duzo osadu, niewiele wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6569


Na tej fotce mamy po prawej stronie podrobke, po lewej oryginal. Jeszcze jedna cecha charakterystyczna oryginalu, ktorej nie posiada podrobka, jest ciniutki jak wlos drucik wtopiony wzdluz calej dlugosci ampulki. Zaraz postaram sie zrobic fotke w duzej rozdzielczosci na ktorej bedzie widoczny ow drucik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6569


tak to wyglada, drucik ciagnie sie wzdluz calej ampulki, niestety nie moge wrzucic duzego zjecia calej ampulki z uwagi na ograniczenie 50 kb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Fatman owszem ,biegnie cienki jak wlos drucik wzdluz ampolki ,ale niestety nie mam tak dobrego sprzetu zeby to pokazac. (Mam tylko makere SVHS)
Towar mam rowniez legit bo dziala na mnie ,na znajomych i na klientach.
Podales fotke orginalu i wy***ki ,na orginale pisze "WINSTROL DEPOT" a na wy***ce wedlug Ciebie pisze "Winstrol Depot" Znaczenia to nie ma ,czy duzymi czy malym ,zalezy to od serii. Wiem bo znajomy w aptece podczas "wycieczki" zakupywal w Hiszpanii towar i przywiozl taki i taki.

I wrzucaj kolejne fotki ,sorry za jakosc ,ale nie mam innego sprzetu.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6569
Ja tez wlasnie spotkalem sie z opiniami, ze istnieja oryginaly zarowno z napisem "Winstrol Depot", jak i "WINSTROL DEPOT". Wniosek z tego, ze nalezy sie sugerowac odkaladaniem osadu i drucikiem wtopionym w szklo, a nie napisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Witam! Moj towar oddziela sie w proporcji 80% osadu 20% wody-stal cala noc. U Was jest 50-50... Czy mam juz plakac????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


I kolejne
Fatman zaraz postaram sie zrobic zdjecie tego druciku ,ale nie wiem czy to wyjdzie tym zlomem :)

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL + OVOPOL JAk BRAĆ

Następny temat

Oxandrolone czy Anavar?

WHEY premium