SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój plan na rzeźbę do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
Witam. Oto mój plan do oceny i ewentualnej poprawy. Zamierzam także kupić i stosować ACTIVLAB - HMB. Ogólnie ograniczam węgle i cukry oraz piję wodę. Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 89

Wzrost: 194

Cel treningowy: rzeźba + redukcja tkanki tłuszczowej

Staż treningowy na słowni: tydzień

Uprawiane inne sporty: streetball

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka+sztangielki+sztanga

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: zamierzam ACTIVLAB - HMB
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
Poniedziałek;

- 4x10 klatka
- 4x20-25 biceps+ramiona stojąc tryb "młotkowy" na przemian
- 4x15 rozpiętki leżąc
-A6W

Wtorek:

-5 interwałów
-A6W

Środa:

-4x10 klatka
-4x6 rozpiętki stojąc
-4x25 biceps+ ramiona opierając o kolano
-A6W

Czwartek:

-5 interwałów
-A6W

Piątek:

- 4x10 klatka
- 4x15 rozpiętki leżąc
- 4x20-25 biceps+ramiona stojąc tryb "młotkowy" na przemian
- A6W

Sobota:

-4x10 klatka
-4x20-25 biceps+ramiona stojąc tryb "młotkowy" na przemian
-4x25 biceps+ ramiona opierając o kolano
- min.0,5h jazdy na rowerze

Niedziela:
- Regeneracja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
A gdzie nogi? Plecy? Barki? Triceps?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Plan sie nie nadaje albo cwiczysz całe ciało i chcesz wygladac jak mezczyzna, albo chcesz grac role dzwonnika z noterdam na osiedlu, proste, jeżeli nie masz pojecia jak układac plan to poprostu go nie układaj. Dieta to podstawa żadne suplementy tym bardziej HMB strata kasy choc w twoim wieku powinno pomoc. jedzenie to jest twój sukces, staż tydzien na siłowni , i ty uwazasz że juz da rady rzezbic (pewnie nie msz pojecia o czy mowa)
wes sie od poczatku za normalny trening i jezeli chcesz pozbyc sie tkanki tłuszczowej to biegaj dodatkowo.

1.plan treningowy FBW jeden zestaw same podstawy, bez zadnych bicepsików.
2.Dieta - dział odzywiania i zobaczyc co jest warte a co nie, (zero smietnika)

ogarniasz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
ok, czytałem na temat HMB i podobno nie daje efektów. Czy po 2-3 miesiącach siłowni i diecie mogę dorzucić kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html

wypowiedz uzytkownika drsguat przeczytaj sobie jego cała wypowiedz.

kreatyne sobie odpusc to suplement narazie twoja pula kreatyny znajduje sie w jedzeniu chcesz wiecej wejdz do dzialu odzywianie i poczytaj troche na temat jedzenia nie musisz od razu miec specjalnych diet ale warto zebys wiedzial co warto jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
A jak z dietą? Jest jakaś sprawdzona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
przeciesz ci napisałem na dzien dzisiejszy dla ciebie to slowo znaczy normalne jedzenie tylko że regularne odzywcze i konkretne pij duzo mleka (nie smiec) i tyle do wszystkie powoli od razu krakowa nie zbudowali poczytaj na ten temat troche i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
A jakbym chciał stosować dietę niskowęglową to będą jakieś efekty ? Bo jakoś nie przekonuje mnie normalne jedzenie. Mógłbyś podrzucić co mógłbym jeść przykładowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4632
A jakbym chciał stosować dietę niskowęglową to będą jakieś efekty ? Bo jakoś nie przekonuje mnie normalne jedzenie. Mógłbyś podrzucić co mógłbym jeść przykładowego, aby zredukować tłuszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jesteś w dziale Trening dla początkujacych- z checia udziele ci wskazówki odnosnie metod treningowych , jeżeli chodzi o temat DIETA to jest dział odzywianie i tam tak samo siedza ludzie i z checia odpoaiwdaja na pytania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

pytanie o martwe ciągi

WHEY premium