SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój śmieszny problem...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
Mam ogromny problem i wcale nie żartuje... chodzi mi o mój mięsień czworoboczny a dokładnie moje kaptury - cwicze te mieśnie dokładnie ale wyskoczył mi pewnien problem bo, lewa strona "kaptura" nic nie urosła nie czuje nawet tego miesnia nie jestem w stanie go napiąć ! a prawy za razem jest świetnie rozbudowany mogę napiąć jest duży 2-3x taki jak lewy ! co mam robic (po treningu zawsze biore sztangielke i robie 2-3 serie tylko na lewą strone - czy to dobrze?) dzieki;) nie bedę wstawiał zdjęc zeby pozniej sie na zadnej stronie nie znalesc ..:D_

Roy Jones Jr. !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
twój problem wcale mnie nie śmieszy. Bardzo prawdopodobne jest, że masz solidną wadę kręgosłupa lub taką czy inną związaną z postawą ciała. Aż tak duże różnice pomiędzy z reguły i natury prawie symetrycznymi częściami ciała sugerują nieprawidłowości z kośćcem, przykurcze mięśni lub inne wady. Jeśli jedna strona byłaby lekko większa można to zrzucić na kanwę treningu i różnego czucia dla prawej i lewej strony. Jeśli natomiast jest tak, że różnica to 2-3 razy- wynika najprawdopodobniej z wady.

Nie czekaj na gorsze- idź do lekarza i żądaj skierowania na rtg w kilku płaszczyznach i tym podobne badania. Wyklucz i sprawdź czy nie hodujesz sobie solidnego skrzywienia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
Mozliwe jest tez, ze podczas wykonywania cwiczenia prawy kaptur podciagasz wyzej niz lewy. Sprobuj teraz zrobic na odwrot i prawy kaptur lekko spinac, a lewy podciagac na ile to mozliwe.
Nie rob takiego czegos, ze robisz serie na jedna strone, bo jeszcze pogorszysz sprawe.

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
grimgir moge zrobic zdjęcia i ci pokazac ale osobiście zeby nikt mnie pozniej nigdzie nie kopiował czy cos ... podaj mi najlepiej swoje gg jak tu wejdziesz albo napisz 9777479.Dzięki chłopaki ;)

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
ale czego się obawiasz tak naprawdę? stoisz tyłem, wrzucasz fotę od połowy pleców (lub całe) do połowy głowy i tyle.. kto i po co miałby to kopiować. a jeśli, to i tak kto będzie wiedział, że to Ty?

a zdjęcie musi być, bo nie wiadomo czy wkrętka czy faktycznie jakiś problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
j. w

co do reszty. Wrzucić możesz. ludzie popatrzą i być może dostrzegą nieprawidłowości.
Ale to tylko DODATEK. Najważniejsze jest teraz nieco odpocząć, a później b. uważać na technikę starając się nie obciążać tak szyi.
Jeśli objawu utrzymają się dłużej to naprawdę nie zaszkodzi zajść na rtg, dla pewności. Lekarze są odd tego i za to biorą pieniądze by pomagać i uprzedzać choroby I KONTUZJE.

Wrzuć zdjęcie w kilku pozach- na luzie i na spięciu, z tyłu i patrząc z boku oraz przodu. Im lepsze będą tym ktoś lepiej ci pomoże. A w paincie zawsze możesz zamazać twarz.

Jak wrzucisz to poproś Apokalipsę jeśli będzie miał czas, to wiele lat solidnej praktyki zerknie na twój problem i poproś mawashiego mi pomógł b. sensownymi radami.
Będzie ok, tylko działaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
Faktycznie problem. podesle wam zdjęcie w tym tygodniu. moj kumpel z siłowni przedstawił jeszcze teorie ze to moze byc wina krzywej podłogi w siłowni bo akurat teraz sobie pomyslalem ze jezeli robie szrugsy lewą stroną stoje na tym spadzie wlasnie ale czy to dlatego mam kaptur 2x wiekszy od jednego? załatwie aparat i podrzuce zdjęcia - ThX

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
mój kumpel z kolei zauważył (z tyłu pleców) ze kiedy napinam kaptury to po lewej stronie (mniejszy kaptur) mam w wgłebienie na łopatce a w prawej stronie (kaptur większy) wypuklenie - jak najszybciej wrzuce zdjęcia teraz ide pocwiczyc:D dzieki grimgir

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
P.S jezeli chodzi o ten spad (krzywa podłoga) na tej siłowni to jest niewielki

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
rob szrugsy hantlami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki najlepszy trening po FBW?

Następny temat

Jak trenowac rano i wieczorem??

WHEY premium