SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy Lokcie Mój Problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
Witam ostatnio często bolą mnie lokcie np w czasie treningu albo po grze w siatke
I nie wiem czemu skóra na nich robi sie taka czerwona czy to ma zwiazek z bulem??
Jak temu zaradzic staz mam spory wiec bledów raczej nie robie w treningiu moze jakies przeciozenie dodam ze raz juz mialem taki problem i po jakims czasie przeslo

kupie storma i schocka do 260 zl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Ja na twoim miejscu poszedłbym do lekarza a jak jeszcze mówisz ze juz miałes cos takiego to tym bardziej. Jak ci sie robi czerwona skora .... ja ci radze pojsc do lekarza. Nic ci nie szkodzi a zobaczysz co ci powie. Nic nie tracisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
ze skora robi ci sie czerwona hmm jak dla mnie nie ma to zwiazku ze stawami ale kto wie..

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan masa - korekty mile widziane

Następny temat

Czy to dobry plan na mase?

WHEY premium