SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low carb masowy - przyrosty?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Wiem, ze to ile 'przyjdzie' to sprawa indywidualna, ale ciekawi mnie, jakie macie przyrosty? Bo juz zauwazylem, ze tluszcz nie przychodzi, a nawet minimalnie spada, ale masy to ciezko mi okresilc bo moja pierwsza masowka. Jezeli ktos z was robil mase low carbem to prosze o wklejenie swojej diety i efektow/tak mniej wiecej - zebym wiedzial, w ktora strone sie skierowac (czy wiecej ww jednak dorzucic troche, czy wiecej kcal). [Wiem, ze jest temat o lowcarbie w odzywianiu, ale tam tych informacji nie znalazlem, a zdaje sie ze kilku czytelnikow tego dzialu stosowalo low carb masowy), Dzieki,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
> 15-stki hst, w cm chyba nic nie zyskalem
15stki nie sa po to, zeby cos zyskac. Przy 15stkach mozesz tez zmniejszyc znacznie ww.

> przy 10tkach (po polowie - masa wyraznie ruszyla).
Bardzo dokladne spostrzezenie! Mniej wiecej od polowy 10tek stosujesz obciazenia typowo masowe. Najwiecej masy przychodzi przy 5max/neg. Wiedy tez potrzebujesz najwiecej ww.

> Glownym problemem przy tego typu diecie treningu jest to, ze
> rano miesnie sa zdecydowanie puste (glikogen?)
Dopoki to nie przeszkadza w treningu (brak energii) nie ma to zadnego znaczenia.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
ja tez chcialbym sie dowiedziec czy są jakies fajne efekty na tej diecie ,bo narazie redukcja a potem wlasnie chcialbym na masówke tluszczową wskoczyć ,tylko nigdzie nikt nie pisze o efektach :(
a jak sie czujesz na masowej low-carbo ,jak z siła ?

Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2005-04-22 17:55:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Samopoczucie ok, ale w sumie po mnie ciezko powiedziec bo co bym nie jadl to mam dobre :} Sila w normie, i rosnie znacznie, gorzej z rozmiarami. Problem w tym, ze trzeba naprawde sporo wciagac albo przygotowac sie na czeste wizyty po oliwe, ale najlepiej pic ze szklanki i jest spoko. Tluszczu rzeczywiscie sie nie lapie - ja, mega ENDO na ww obtluszczam sie niesamowice, a tu nic, ale zeby fat spadal to tez nie zauwazylem specjalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
ale przez low carb masowy rozumiesz 150ww dziennie (tak jak w poscie qazara)? Tak sie pytam dla sprostowania, bo sam jestem ciekaw odpowiedzi na twoje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
> ja tez chcialbym sie dowiedziec czy są jakies fajne efekty
> na tej diecie ,bo narazie redukcja a potem wlasnie chcialbym
> na masówke tluszczową wskoczyć ,tylko nigdzie nikt nie pisze
> o efektach :(
Bo dieta tluszczowa - mimo aktualnie panujacej hipnozy - nie nadaje sie na mase.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Sporti to jaka dieta sie nadaje? Dla endomorfikow? Wysoko ww?:P I dlaczego dieta tluszczowa nie nadaje sie na mase - prosze, rozwin :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
> dlaczego dieta tluszczowa nie nadaje sie na mase - prosze, rozwin :)
Wyprobuj, to zobaczysz

Przy treningu na mase load musi przekraczac 75% 1 RM. To ma miejsce np. w treningu HST poczynajac od polowy 10tek. Przy 75% 1 RM i wiecej potrzebne sa ww.

Z drugiej strony nie musisz robic ekscesow weglowodanowych. Wystaczy, ze bedziesz sie stosowal do podanych w tym dziale wskazowek co do posilku okolotreningowego i unikal ww (w szczegolnosci tych o wysokim indeksie glikemicznym) z dala od treningu.

Inna technika, ktory moglbym Ci zaproponowac, to refeeds na mase. (Normalnie znamy refeeds z diety na odchudzenie). W normalnych dniach odzywiasz sie "normalnie", tzn. ani bez deficytu, ani bez nadmiaru kalorycznego (ww sa w posilku okolotreningowym). co kilka dni (np. 4) robisz 1 dzien refeed w krorym nadmiar kaloryczny wynosi 30% i w ktorym jedynym zrodlem energii sa ww (i mozliwie beztluszczowo).
Takam technika nadaje sie w szczegolnosci dla tych pakerow, ktorzy latwo sie otluszczaja.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Sporti ale dokladnie robie tak jak mowisz w pierwszym przypadku (tak jak radze w 'suplementacja okolotreingowa) : W treningowy na obiad wale 100g ryzu + jablko/ inny owoc, przed treningiem razem z kreatyna 20-30g carbo, a po treningu 50g carbo. A ogolnie w trakcie dnia jem dosc malo ww, wiec dziennie wychodzi mi ok.150+ww w treningowy (daje to prawie 2g ww/kg). W nietreningowe jem mniej (ok 100g, wiekszosc rano, po przebudzeniu porcja krety + carbo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
czyli wychodzi na to ze jak zwieksze swoj bilans na plus o 1500 kcal to juz nie bedzie cięzko łapac masy????

czy to ze masa slabo idzie jest spowodowane mala iloscia weglowodanów???

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
> czyli wychodzi na to ze jak zwieksze swoj bilans na plus o 1500 kcal
> to juz nie bedzie cięzko łapac masy????
Nadmiar kaloryczny jest niezbedny przy masie.

> masa slabo idzie jest spowodowane mala iloscia weglowodanów???
Pewna ilosc ww jest niezbedna przy masie.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Sporti ale jako lowcarb masowy przyjalem wlasnie te 150/100g ww... z moich obserwacji : 15-stki hst, w cm chyba nic nie zyskalem, przy 10tkach (po polowie - masa wyraznie ruszyla). Glownym problemem przy tego typu diecie treningu jest to, ze rano miesnie sa zdecydowanie puste (glikogen?), dopiero jak zaladuje w nietreningowy te 100g ww to pompuje sie. Kcal dodaje ok. 1000 do zapotrzebowania, bo przy 1500 troszke tluszczu wchodzi (moj organizm strasznie szybko reaguje na diety itp. wiec efekt zauwazam w obwodach/lustrze - wiec tu uwaga do wszystkich endomorfikow, ze low carbmasowy to nie dieta typu 'laduj ile wlezie'. Diete stosunkowo latwo sie trzyma bo nie ma ciagatek do slodyczy, ciast itp. a te 100g w nietreningowy to naprawde sporo jak sie przestawi na lowcarb'a.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały dylemat

Następny temat

czerwiec-->> plaski brzuszek

WHEY premium