SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do ludzi na low - carb

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Witam po krotce przedstawie cala sytuacje zwazana z moja osoba. Otoz kiedys ( a bylo to juz dawno :) gralem w kosza dosc powaznie zajmujac tym samym wiekszosc swojego zycia :>. Ale od jakihs dwoch lat nie trenuje wcale no i to i owo sie odlozylo w paru miejscach i przypominam teraz raczej amatora piwnych imprez niz koszykarza. Nadszedl wiec czas by jak MJ powiedziec "I'm back" i zaczac grac od nowa no ale wiadomo opona przeszkadza. chce w bardzo krotkim czasie stracic okolo 10-12kg - oczywiscie nie mowie tutaj o np 2 miesiacach bo to raczej nie realne ale zobaczymy co da sie zrobic. Wiem sporo na temat diety tluszczowej bo przeczytalem wiekszosc o niej w dziale odzywianie gdzie ost kwitnie :> Nie wiem jednak jak dobrac do siebie posilki na caly zien - waze okolo 75kg i nie dysponuje duza gotowka - wszystko kupuje sam z niewielka pomoca rodzicow. chcialbym wiec abyscie podali mi pare przepisow na w miare tnie potrawy na co dzien uwzgledniajac podaz wegli na poziomie 100g nie wiecej :) Bede sie staral wprowadzic te potrawy w zycie i uloze caly jadlospis aby go dac do oceny. Jezeli potrzebujecie informacji na temat aktywnosci fizycznycj moich chetnie podam tylko pytajcie i mowcie co :)

No one is perfect ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
diety tutaj ci nikt nie ułozy, my jedynie sprawdzimy
moze tutaj znajdziesz jakies przepisy:
https://www.sfd.pl/temat98303/

możesz jeśc orzechy laskowe, słonecznik, ryby- np makrela, tuńczyk. kuraka, jakas sałtaka wazywna na dzien tez by nie zaszkodziła (ja roie do sniadania bardzo prosta: ogórek, papryka, cebula i szczypiorek, drobno posiekane do tego łyżka oliwy i jest dobre), jajka. hmmm nie wiem co jeszcze... jak mi sie cos przypomni to dam znać. mam nadzieje ze ktos z lowcarb sie jeszce wypowie

makrele np mozesz jesc z jajkiem na twardo, tzn gotujesz jajo kroisz na drobne kawałki i dodajesz to makreli, po czym mieszasz i masz dobra sałatke

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
No wiec tak przygtowalem jakies tam menu dotyczace mojej diety i wyglada ono nastepujaca:
1. sniadanie - pasta z smietany 30% 100g + ser twarogowy 100g + 75g tunczyka w oleju do tego pol bolki razowej czyli okolo 50g
2. drugie sniadanie (przed silownia) pasta z jaj (3 jaja 150g) + makrela wedzona 100g + smietana 30% 100g lub majonez do tego pol bulki razowej
3. obiad po silowni - piers z kurczaka 100g + 100g sera zoltego + 50g ryzu
4. posilek 4 podwieczorek okolo godz 18:00 - tu jest problem brauje mi pomyslu i licze na wasza inwencje
5. kolacja - 75g tunczyka w oleju

Razem te 4 posilki daja bialko 159g, tluszcze 132g, weglowodany 108g

Moje zalozenia to bialko 165g, tluszcze 150g i weglowodany 100g

Prosze o pomoc w znalezieniu posilku do numer 4 czyli podwieczorka na godz 18:00 mniej wicej - moze byc tez niewielka ilosc wegli w tym posilku bo duzo trenuje wiec w sumie granica 150g wegli nie robi chyba roznicy - ale tu nie chce sie wypowiadac licze na wasza pomoc. Kalorycznosc przy wyzej wymienionych zalozeniach wychodzi okolo 2500kcal

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Witam goscinie w najlepszym dziale ,Przeczytalem post,Na poczatek muszisz spozywac przez pierwsze 14 dni do 30g weglowdanow aktywnych(nie liczysz blonika) ,dopiero pozniej jesli bedzie sie uczymywalo zle samopoczucie mozesz zwiekszyc do 100g .Oki to mamy podstawy,co jesc? no tu cie zmartwie nie jest tanio,ale da rade

Spozywaj z bialka:ser bialy chudy,makrela,jaja,wolowina,tunczyk,sledz i drob ,tluszcz:orzechy,oliwa z oliwek,olej lniany,slonecznik a weglowodany:otreby i warzywa im mocniejsze kolory ich tym lepiej

Pamietaj sledzi czy tunczyka nigdy nie kupuj w oleju tylko w wodzie


Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-09-30 20:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Spojrz na moja dietke i podaj pomysl na 4 posilek. Ok moge zjechc przez pierwsze 14 dni na nizsza ilosc wegli. Pytanie jeszcze o trening bo w tym dziale mocno nawija sie o HST - jaki trening radzicie koszykarzowi - wiadomo prioryteet to sucha i szczupla i za***iscie mocna sylwetka zwlaszcza nogi wiec moze HIT co o tym myslicie - podajcie jakies linki do pomocnych postow.

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
na 4 posiłek mozesz sobei wszamac orzechy laskowe, albo słonecznik, do tego dwie łyzki oliwy i jest fajnie , albo jakies jajko na twardo np. lub na mietko

treningi:
HST: https://www.sfd.pl/temat154847/
HIT: https://www.sfd.pl/temat157420/





Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-09-30 22:13:52

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozplanować HST

Następny temat

HST nie kumam :(((

WHEY premium