SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
Mam tylko jedno pytanie. Czy we wszystkich mini cyklach na każde ćwiczenie wykonywać tę samą liczbę powtórzeń typu 15-10-5-neg. Rozumiem taki schemat w przysiadach czy w wyciskaniu ale mam w swoim planie też rozpiętki- zawsze wykonywałem mniej więcej 12-10 powtórzeń i jakoś dziwi mnie wykonywanie 5 powtórzeń rozpiętek czy nawet negatywnych powtórzeń.

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Z tych i jeszcze innych powodow rozpietki sa nie zalecane w HST.
Ale wydaje mi sie, ze mozesz zaczac od wiekszej ilosci powtorzen.
Bryan tak robil z przysiadami. Zaczynal od 20 powt i schodzil do 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
Sugerowałem się poradnikiem PePoNeNta:

Klatka-
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej LUB wyciskanie na ławce skośnej ale nie oba naraz.
- Rozpiętki lub przenoszenie sztangielki lub pompki na poręczach.

Wybrałem skos i rozpiętki ustaliłem już maksy więc wolałbym nie zamieniać na nic rozpiętek. Więc co sugerujesz ? Jak mam je wykonywać. Proszę o detale i z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Jesli sie nie boisz kontuzji przy 5RM z rozpietakami to rob 15-10-5.
Tu nie chodzi o zakres powtorzen , ktory lubisz ale o ciagle zwiekszanie obciazenia.
Jak sie boisz kontuzji zacznij od mniejszych ciezarow i wiekszej ilosci powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
W barkach tez wolałem wieksza ilosc powtorzen - 20-15-10 - tak robilem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka do brzuszków i na mięśnie pleców

Następny temat

Pomocy Trening domowy z malym sprzetem

WHEY premium