SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ligi w wyciskaniu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6909

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 201
no ja tez 2 liga

Góraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
A ja jestem w 100% pewny, że koks NIE jest do tego potrzebny!!!
Jeśli twierdzisz inaczej to znaczy że poprostu nie znasz silnych i czystych ludzi (a ja takich znam)!

Pozdro!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 201
nie no jasne koks to takie placebo goscie biora go tylko bo poto zeby sie pochwalic ze "jestem na koksie"

Góraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Według mnie goście biorą koks bo często nie wiedzą jak zrobić żeby im siła wzrosła bez tego

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3628
ajkjaa pisze to co wiem i to co sprawdzilem na sobie i na innych, a to ze startuje w trojboju i wyciskaniu nie ma nic do rzeczy, mozesz mnie badac kiedy chcesz i na co chcesz, moge ci nawet nasikac na kompa a i tak nic nie znajdziesz, mozesz badac tez krew, wlosy i inne tkanki, ale i tak to do ciebie nie przemowi

to ze ty i inni w twoim klubie i miescie nie moga tego osiagnac to nie znaczy ze jest to niewykonalne

szkoda gadac, odloz koks i zacznij porzadnie cwiczyc moze za kilka lat do czegos dojdziesz ale z twoim podejsciem to raczej niewykonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1191
Też myśle że bvez koxu ciężko dojsc do 1 ligi. Ja narazie nie sięgam po kox i narazie odżywki brałem 1 cykl kreatyna + BCAA narazie 4 liga ale spoko nadrabiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
A ja nawet sie nie przyznam że 5 liga u mnie . W końcu musze gdzies to sprawdzić.


PS Jak to nie da sie bez koxu do 180 dojść. Przecież Mariusz Pudzianowski jedzie na samych odżywkach i bierze 285.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 276
Ja dopiero zacząłem ćwiczyć. Ćwicze już nabierząco z 5 miechów. Narazie 5 liga, ale do wakacji bedzie napewno 4. Teraz biore 82kg, a na poczatku brałem tylko 62kg :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Osobiście uważam że taki sposób kwalifikacji do danej ligi nie ma najmniejszego sensu,jeśli nie jest określona waga zawodnika.
Przecież gość ważący 50kg żeby znależć się w pierwszej lidze musiałby zrobić rekord Świata np.182,5kg !!!
A dla zawodnika ważącego 120kg zrobienie 182,5kg nie byłoby żadnym wyczynem.
Jednym słowem bezsensowny pomysł.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2005-05-17 18:16:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile dni cwiczyc?

Następny temat

Aukcja z allegro...

WHEY premium