SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepiej późno niż wcale..?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Cukier odstawiłem, słodycze, fast foody umarły. Mam ze soba kg marchewek i przegryzam jak mnie najdzie ochota na marsika itp. Z solą ciężko bo jem wszystko mocno przyprawione i piekielnie ostre ale i ja obetnę.

Zmieniony przez - facet w dniu 2012-03-15 23:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostre ok: najlepsze chilim pieprz, imbir. Sol - zdecydowanie usun. Przyprawy z sola wyrzuc.

Prawda jest taka ze musisz byc z czasem i trenerem i dietetykiem dla siebie hehe - ja zaczynalem tak jak Ty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Sol odstawiam. Chili cudownie ze zostaje. Boli mnie pieczywo jeszcze ale poki co daje radę bez niego. Nie wierze w tych trenerow i dietetyków jak sam siebie nie upilnuję to zadna dieta nic nie poradzi. Czy powinienem wspomoc sie jakimiś fat burnerami suplementami?

Zmieniony przez - facet w dniu 2012-03-16 00:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Facet - na wstępie gratuluje decyzji kiedyś trzeba podjąć trudną męską decyzje.

Pierwsza rada moderatorzy tego działu naprawdę znają się na rzeczy słuchaj ich rad i wykonuj ich rady na 110 procent.

Druga rada - dieta jest bardzo ważna , ja na przykład do treningu podchodzę na 120 procent, z dietą naprawdę wygląda gorzej,kilka dni luzu lub głodówki niweczy nasz trud.Niestety wiem to po sobie.

Trzecia rada - Niema op*****lania się jedziesz dalej.

Pozdrawiam

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w. :)

odzywki narazie a zwlaszcza spalacze tluszczu nie sa potrzebne narazie - zreszta nie wiem czy cos daja w ogole poza pusta kieszenia. Nie uzywalem w zasadzie nigdy. Dobra dieta i trening to podstawa a nie sklepik z odzywkami :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-03-16 00:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Darnok dzięki za linka wreszcie kumam co jest do czego. Poki co daje z siebie 200% jak wychodzę z siłowni pieką, palą mnie mięśnie, zakwasami obdzieliłbym poł rodziny ale nie poddaję się. I rano wstaje walczyć dalej. Pewnie jutro zrobię jakieś fotki trochę obciach ale pewnie dzięki nim ktoś bedzie wiedział na co powinienem położyc największy nacisk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko. Tutaj sami swoi jakby hehe dobry geriatra by sie jeszcze w dziale przydal, urolog i grabarz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699747
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
To jasiu na jutro wieczór odrobi prace domowa popręży się przed lustrem poda wymiary i dostosuje sie do rad udzielonych przez kolegów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
do aerobów smiało mozesz dołaczyć trening z hantlami(na początek zupelnie wystarcza 3kg,4 kglub 5 kg dla zupełnie początkujących-plan zdjecia,film jest w temacie:

https://www.sfd.pl/Trening_z_hantlami_dla_nieaktywnych_+35_i_zupelnie_zielonych-t823718.html


pozwoli to całościowo przygotowac układ ruchu do juz konkretniejszych działań mna siłowni....

i najważniejsze:natura nasze ciało i psychika nie cierpi nagłych zmian-natychmiast włacza mechanizmy obronne:niekture sa korystne inne nie bardzo -z punktu widzenia zmiany sylwetki.

Dlatego by je obejsc,mieć wyniki i trenować długie lata a nie jedno-dwu miesieczy zryw.należy wszystko robić stopniowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty ABBAS KHATAMI zadanie II.

Następny temat

*Interwały szybsze efekty w redukcji tłuszczu*

WHEY premium