SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyli lepiej WPC niz bcaa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wczoraj do 2 w nocy przeczytalem wszystko na ten temat, wiele jest osob, ktore twierdza, ze dieta wszystko zalatwi ale boje sie ze moja nie jest na 5+ wiec chcialbym sobie pomoc ktoryms z wyzej wymienionych?? nie naleze do tych co leza na sianie ale moge dolozyc do bcaa jezeli ma dzialac. to prawda, ze tego bcaa trzeba brac 3 razy wiecej niz zalecaja zeby poczuc dzialanie??
pozdrawiam i mam nadzieje, ze w koncu ktos odpowie na moje pytanie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
zapomnialem powiedziec, ze chce pozbyc sie tluszczu (priorytet) i pomoc organizmowi w regeneracji po duzym wysilku. moze to wazne ale nie jestem silowniowym maniakiem tylko zawodowym graczem jednego ze sportow druzynowych (nie noga) no i po okresie przerwy chce wrocic do poprzedniej formy i ksztaltu sylwetki!
pozdrawiam i strasznie sie ciesze, ze w koncu ktos odpisal :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
piszesz że twoja dieta nie jest na 5+ więc BCAA olej

kup WPC i przed treningiem +/-20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Hm zalezy..

Bialko jako uzupelnienie diety + wzmocnienie termogeniki + antykatabolizm

Bcaa jako antykatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zależy od diety, jak jest ścisła to bcaa mogą sie przydać by ochronić mięśnie, ale te rolę też spełni wpc.


ja bym postawił chyba na wpc, choć to tez mino wszystko kalorie, nawet jeśli pochodzenia białkowego.

napisz mniej więcej jak zrzucasz fat , jesz i trenujesz tutaj.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wlasnie chodzilo mi glownie o ten antykatabolizm bo tak czy owak chce skorzystac z ktoregos z tych produktow a wlasnie slyszalem ze obydwa sa ze soba powiazane tylko wpc wychodzi taniej i mniej efektywnie a bcaa z kolei ma waskie dzialanie prawda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
OPisz diete i trening mnie j wiecej to pomyslimy.

Bialko sprawdza sie jako antykatabol ale np silnie rozkreca metabolizm - bez diety mozesz miec ciezko

A Bcaa po prostu antykatabol i tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy odżywki są zdrowe??

Następny temat

Co na poczatek

WHEY premium