SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepiej późno niż wcale..?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699748
dokładnie
duże obciążenie to nie wszystko - liczy się efekt końcowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Nie palę się, wiem że jak przesadzę to moze zakonczyć się kontuzją. Ale jak czytam o wyciskaniu po 170 190kg, wyciskopodrzutach po 1xx i popatrze na sztange ktorą ćwiczę to mi się śmiać z niej chce ale ... na poczatku meczyła mnie 40kg wiec i tak 20 dołozyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699748
ja jak zaczynałem to też wyciskałem 40 kg z czasem zrobiło się z tego 220kg
teraz już mam to gdzieś - i nie bawię się w rekordy
za dużo kontuzji człowiek zaliczył
także pomalutku do przodu a będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Nie śpieszę sie. Ten sport coraz bardziej mi się podoba i własciwie 3 dzien patrze na swoj garaz , taki pusty stoi - nie chce mi sie nigdy samochodu wprowadzac - moze by tam jakaś ławeczka, stojaczki, modlitewnik... hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... drazek i porecze :)?

Naprawde nie ma co sie spinac z obciazeniami. Bardziej istotna jest objetosc treningu. Co jest lepsze? Przysiad 1 - 2 x 200 kg czy wykonanie np. w seriach 80 przysiadow i przerzucenie w ten sposob np. 5 - 6 ton obciazenia ? Oczywiscie zeby dojsc do tych 200 kg trzeba wykonac dziesiatki treningow itd. no ale pisze o tym ze nie ma co sie przejmowac tymi obciazeniami. W naszym wieku powinnismy dbac o sprawnosc ogolna i zdrowie a rekordy zostawmy mlodym. Jak nie pakowalo sie za mlodu to teraz tez trudniej o postepy jestli chodzi o dobre wyniki silowe. Dlatego ja wychodze z zalozenia ze sam dla siebie jestem mistrzem hehe i pokonuje swoje bariery z treeningu na trening i to jest to wg mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Stanąłem przed małym dylematem. Zaczynam miec za duzo skory - obrzydlistwo - jest jeszcze i duzo tłuszczyku to fakt ale w pasie i na bokach porobiły się fałdki o takiej innej konsystencji w związku z tym moj plan na przyszłość:
Pociągne redukcję powiedzmy do środy. (zamieszcze zdjęcia moze mi sie wydaje ze mozna konczyć pomału)
Od tego dnia mam zamiar zmienić plan moich ćwiczen na:
trening siłowy - pon, sroda, piątek
aeroby -wtorek, czwartek
sobota - lekkie zajecia ruchowe - wycieczka piesza, lekki jogging, ogródek przydomowy
niedziela - leżę bykiem
Jadę teraz na deficycie kalorycznym około 600 kalorii.
Jak powinienem zmienić dietę? Na jaką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli pytanie o zmiane diety dotyczy pozbycia sie nadmiaru skory, ktory zostaje po odchudzaniu to nie mam dobrych wiesci poniewaz jesli skora sie rozciagnela i jest jej nadmiar to nie skorczy sie. I zadna dieta tego raczej juz nie poprawi. Jak przypakujesz troche masy miesniowej na brzuch wowczas efekt bedzie lepszy czyli bedzie mniej obwisla. Trudno ocenic bez fotek jak to wyglada u Ciebie. Ja tez mialem spory bebzol jak widac w profilu ale jakims trafem ta skora byla u mnie dosc elastyczna i po odchudzaniu nie zrobily sie obwisy jakies. Ponosc cwiczenie w pasie odchudzajacym uelastycznia skore na brzuchu, ale oslabia miesnie brzucha. Faktycznie dopoki nie przeczytalem ze rowniez pas odchudzajacy oslabia m. brzucha to przez 3 - 5 m-cy wykonywania aerobow uzywalem pasa neopremowego.

Podsumowujac: moze sie okazac ze jedyna opcja moze byc ingerencja chirurgiczna w celu usniecia nadmiaru skory ale to dopiero jak poprawisz mase m. brzucha. W diecie bym nic nie zmienial w takim razie jesli nadal celem jest redukcja.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-04-09 10:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Po 45 dniach. Ćwicze dosc regularnie, tak jak i czytam forum. Czy uwazacie ze moge pomału konczyc redukcję czy ciac dalej?
Na 3 stronie zdjecia sprzed 45 dni




Zmieniony przez - facet w dniu 2012-05-04 16:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
kurde ładnie poszło zwlaszcza plecy , ja bym na Twoim miejscu jeszcze troche pociagnal na redukcji ........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porownalem fotki sobie. Zmiany sa widoczne :) nie ma juz tzw. uchwytow milosci hehe ale rowniez pociagnalbym jeszcze redukcje najlepiej zeby wyszly 3 m-ce. Powodzonka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty ABBAS KHATAMI zadanie II.

Następny temat

*Interwały szybsze efekty w redukcji tłuszczu*

WHEY premium