SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato 2013 będzie Twoje

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja pierniczę, przywracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki i sorry za kłopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
zgłaszać sie panowie , mega szansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Witam
Mam na imię Bartosz i chciałbym wziąć udział w waszym "programie". A więc opowiem trochę swojego życiorysu. Mam 17 lat, ważę 91 kg i mam 192 cm wzrostu. Pierwszą styczność z siłownią miałem 2 lata temu i były to pompki, drążek i inne domowe ćwiczenia z racji tego że do najbliższej siłowni mam 20 km a bardzo interesował mnie ten sport uparcie dążyłem do tego by stworzyć jakiekolwiek warunki do budowy swojej sylwetki. W między czasie układałem sobie plany, dokupowałem sprzęt i próbowałem poprawiać swoją sylwetkę lecz nie dało to wielkiego efektu z powodu mojej niewiedzy na temat diet i treningów. Dopiero około 6 miesięcy temu udało mi się uzbierać trochę pieniędzy na sprzęt i remont pomieszczenia w którym stworzyłem siłownię, kosztowało mnie to bardzo wiele pracy i wysiłku. Od tego czasu zacząłem systematycznie ćwiczyć i starałem się jak tylko to możliwe trzymać dietę. Brakuje mi jednak doświadczonej osoby która by mną pokierowała. Moim celem jest osiągnięcie wysportowanej sylwetki. O sobie mogę powiedzieć że jestem uparty w dążeniu do celu, jak sobie coś postanowię to muszę to osiągnąć i nie ma że boli systematyczny, otwarty, zaangażowany w to co robię. Kilka razy dziennie odwiedzam SFD także nie było by problemów z prowadzeniem własnego dziennika ponadto umiem wrzucać filmiki na YouTube. Poniżej załączam zdjęcia mojej sylwetki. Życzę szczęścia wystkim użytkownikom










Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-10-20 15:18:38




Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-10-20 15:22:39

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutkow
zgłaszać sie panowie , mega szansa


Ja już się zgłosiłem, tylko czekam aż mnie wybiorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Również zgłaszam swoja kandydaturę ;)

Foty,wymiary i dietka tutaj(z września jak coś to mogę zrobić nowe) :
https://www.sfd.pl/***DZIENNIK_KONKURSOWY_by_ArturJasio_pods._s_23_i_41***-t845853-s46.html

Na pewno takie konsultacje dałby mi sporo choć jakieś podstawy co do diety i treningu mam, posiadam już doświadczenie w prowadzeniu dziennika, postarałbym się nikogo nie zawieść i jeżeli będę miał możliwość wykorzystam swoją szansę w 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
-ambicja, nastawienie na cel Zależy mi na zdobyciu umięśnionej estetycznej sylwetki plażowej , i dobrymi wynikami sportowymi (planuje studiować w WSOWL we Wrocławiu gdzie wymagane są testy sprawnościowe )
-posiadanie odpowiednich warunków i chęci do trzymania diety Tak
-staż 6-12 miesięcy 1 rok
-ogromna chęć współpracy zależy mi bardzo na nawiązaniu współpracy gdyż jest to szansa by uniknąć wielu błędów na które jestem narażone ćwicząc samemu
-czas na 5 treningów w tyg. ( od 25 do 40 minut) posiadam siłownie w garażu , więc mogę pójść poćwiczyć w każdej wolnej chwili,
posiadam gryf (10 kg) obciążenia 82 kg 2 hantle , ławka(stojaki nadają się też do przysiadów ) i drążek
-czas na szczegółowe rozpiski i codzienny pobyt w temacie jeśli dobrze zorganizuje sobie wszystko to nie będzie problemu
-umiejętność prowadzenia dziennika dietetycznego tak
-konto na YT do wstawiania filmów treningowych
obecnie nie posiadam ale żadnym problemem było by założyć

Fotki:














Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam wszystkich ;)

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Mam 17 lat.
Wymiary: wzrost-194 cm, waga-82kg.
Mój staż treningowy to ponad rok(w tym ok.7-8 miesięcy porządnych treningów, z poradami forumowiczów).
Przez wakacje wydaję mi się, że dobrze opanowałem technikę ćwiczeń. Nauczyłem się trzymać diety i przygotowywać, dobre potrawy ;P
Przestudiowałem też w wakacje wiele przydatnych tematów z SFD. Sporo się dowiedziałem ale to nie jest niestety to samo co współpraca ze specjalistami.
Dziennik dam radę prowadzić regularnie, treningi tak samo, wszystko jak trzeba. Kasy na dietę powinno starczyć. Konto na YT też da rade.
Gorzej trochę ze sprzętem, bo mam ławkę regulowaną, hantle, drążek i worek bokserski(może się przyda), ale no jeśli by trzeba było bardzo to postarał bym się i gryf załatwić.
Zdjęcia:










Zrobione komórką, jakość nie najlepsza, ale niestety nic lepszego nie mam.

Wiem, że nie zbyt dobrze wyglądam i że są inni lepsi,ale bardzo chciałbym to zmienić, a praca z takimi ekspertami jak wy bardzo by mi w tym pomogła.
Jeżeli zostanę wybrany, naprawdę pokaże, że potrafię docenić waszą pomoc i będę sie starał ze wszystkich sił(a nawet więcej!), żeby nasza współpraca była owocna i przynosiła jak największe efekty ;)

Pozdrawiam


Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2012-10-21 15:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Zgłaszam swoją kandydaturę.
Na wstępie , skończyłem niedawno 16 lat :).
Posiadam Ławeczkę z regulowanym skosem dodatnim , gryf , hantle i 40kg obciążenia , ale zamierzam zakupić w najbliższym czasie :).

Swój pierwszy regularny kontakt ze sportem miałem od 22 czerwca 2011 , było to bieganie , i biegałem tak do końca sierpnia , z powodu bardzo dużej nadwagi , mianowicie przy 170 wzrostu ważyłem 107kg.
Do 3 września zleciałem do 97 , lecz przyszła szkoła i zaniedbałem się do połowy października , na szczęście nawyki żywieniowe uległy zmianie , i jadłem w miarę zdrowo , przez co utyłem 1,5kg.
I tak patrząc , że rok idzie ku końcowi , i niedługo zacznie się 2012 bd lato , patrzyłem na ławeczkę, gryf i hantelki jakie zakupiłem w wakacje.
Tak oto , w dziale junior sfd , ludzie pomogli mi rozpisać dietę , ćwiczenia i suplementacje.
Było to FBW + aeroby , później zmienione na interwały.
Tak sobie ćwiczyłem , trzymałem się diety bez setnego procenta odchylenia :P , do lutego , gdzie ważyłem ok 93kg ,wzrosła siła i masa , spaliłem trochę fatu , ale też mięśnie urosły.
W lutym ferie więc stop zrobiłem ,
W marcu zapisałem się na siłownie , i z dietą ćwiczyłem końca kwietnia , plus bieganie.

W maju miałem dużo wyjazdów, więc ciężko było , czasami pobiegałem sobie.

Wakacje , po za 2 obozami sportowymi po 3 treningi dziennie koszykówki nie było nic.
i od września do dziś ćwiczę na siłowni , biegam i pływam , zdrowo się odżywiam i zbiłem wagę do 80kg.

Nie mniej jednak , sylwetka od wakacji 2011 do dziś zmieniła się nie do poznania , lecz chciał bym ją jeszcze udoskonalić , patrząc na siebie , nie czuje zadowolenia , bo wiem że mogę wyglądać lepiej.
Wysiłek fizyczny daje mi satysfakcję , czuję że żyję.
Myślę że w końcu znalazłem to coś , co zawsze mi brakowało w życiu , gdy byłem grubasem , odzyskałem pewność siebie , i w ogóle jestem inny :P.

Wracając do tematu i kandydatury .

Było by dla mnie zaszczytem , możliwość współpracy z ludźmi takimi jak bull , którzy są obeznani w wyrabianiu świetnej sylwetki.
I w życiu codziennym , rzadko mam okazje spotkać osoby z takim doświadczeniem ( staż treningowy jak i dietetyka)

Pracę nad sylwetką na wakację 2013 w zasadzie idą od września , jednak przydał by się ktoś kto by pomógł mi z dietą , doradził dobry trening ,opierdzielił gdy trzeba , pomógł dotrzymać wyznaczonego sobie celu.

Jak wspomniałem.
-ambicja, nastawienie na cel-Gdy postawie sobie jakiś , choćby nie wiem co , muszę go osiągnąć.
-posiadanie odpowiednicj warunków i checi do trzymania diety-uwielbiam zdrowo jeść , co do diety ostatnio podjadam od września codziennie stek wołowy na obiad . więc z dietą zero problemów bd:)
-staż 6-12 miesięcy - staż mam ok 11 miesięcy
-ogromna chęć współpracy - bardzo ogromna ,bo w końcu nie ja bd pomagał wam tylko wy mi .
-czas na 5 treningów w tyg. ( od 25 do 40minut) były by nawet 2h dziennie :)
-czas na szczegółowe rozpiski i codzienny pobyt w temacie- luz... codziennie mam dostęp do kompa , co nie znaczy że z niego korzystam , bo nie gram w nic.
-umiejętność prowadzenia dziennika dietetycznego - poradzę se
-konto na YT do wstawiania filmów treningowych - konto posiadam

Dzięki za przeczytanie bo się rozpisałem trochę.
















Zmieniony przez - peterskora w dniu 2012-10-21 22:25:26

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Bull czy trzeba mieć 5 treningów w tygodniu ? Chodzę na siłownię klubową i z czasem trochę byłoby ciężko

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie w ustaleniu diety pilnee

Następny temat

Co jeść, aby przybrać szybko na masie mięśniowej?

WHEY premium