SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LYSY595 nowe foto str 15

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygladasz tragicznie jak moj 15 letni brat , pal to na takiej masie nabawisz sie tylko roztempow a dostac i tak dostaniesz , podniesiesz sie chodz jeden raz na drażku??

Zmieniony przez - OSAMA09 w dniu 2010-05-01 00:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
jasne ze sie podniose bo zawsze jak mam plecy to to jest jako rozgrzewka wiec podnosze sie spokojnie 10 razy

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
LYSY595 teraz tak gadasz że wolisz tak wyglądać bo wiesz że to jest ponad twoje siły i dobrze wiesz że trzeba naprawdę napierniczać zarówno na aerobach jak i na siłce i dietę trzymać ale ty pewnie lubisz słodkie i obżarstwo np w macu to o takiej sylwetce jak ja to możesz co najwyżej pomarzyć.

Mówisz tak bo brak ci determinacji i żeby podbudować własne ego.

A z tym biciem to wielokrotnie spotykałem jak spaślak dostawał w******l o takie nabitego kolesia bo był o wiele szybszy od niego

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
najwazniejsze zebys sie czul dobrze w swoim ciele
patrzac na fotki to dal bym ci z 25 lat

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
heh widziałeś b50 a sam pisał że dostawał od 90kg bokserów więć brawo dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
co ty gosciu porównujesz B50 ogarnij sie Łukasz ma niesamowita wiedze a co wazniejsze także pokore a Łysy chce mase za wszelka cene,ulac sie jak prosiak i budzić groże i zapewne szukac choja do dupy na osiedlu

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
taka sylwetke mozna spokojnie zrobic nawet nie cwiczac.. mam kumpla okolo 36 lat i wazy okolo 115kg.. fakt lape to ma i ogolnie masywna sylwetke ale ma taki bęc ze chyba 120 w pasie:) bardziej budzi smiech i respekt z takim brzuchem i tluszczem wiec pokory troche

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
chyba własnie mowie ma respekt do wyglądu b50 a on chce masę i mysli że będzie wszystkich lał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
dokładnie widac ze ćwiczy tylko po to zeby sobie pokozaczyć a tak naprawde nie zna prawdziwego sensu kulturystyki. Druga rzecz jest taka łysy ze masz wyniki siłowe napewno słabsze ode mnie i zauważ ze 42,5 cm masz na takim zalaniu kiedy ja ważąc 86 kg mam 44 cm. Widać że jestes typowym lamusem co pochodzi sobie z ziomkami po dzielni porzuca się troche do normalnie wyglądających ludzi pokrzyczy sobie JP chociaż z policją nigdy nie miałeś nic wspólnego i myśli że jest fajny.
PS nie życzył bym tobie przeciwnika mojego pokroju bo by ci złoił dupe i pozostawił tobie tylko wstyd że 106 kg przgrało z 86 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
i nie przecz ze nie masz kupy sadła bo masz i to od chvja zobacz sobie nawet mój obwód łapy i twój mam większy mimo dużo niższej wagi. I pamiętaj tłuszcz nie daje +5 do siły bo tłuszczem kogos nie pobijesz i to nie tłuszcz porusza mięsniami szkieletowymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat , 3 miesiące na siłowni

Następny temat

ocena moich fotek

WHEY premium