SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LYSY595 nowe foto str 15

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5321
jak na moje oko to za tłusto...

więcej pracy...odpowiednia dieta i będzie gitarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ale niektórzy gadają głupoty...
Jak wyredukuje się "z głową" i zabezpieczy odpowiednimi suplementami to będzie nieźle moim zdaniem, nie każdy musi mieć sylwetkę Mariusza i bf 7%...

zdrowia i powodzenia

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
carbon91 no mysle ze masz racje zobaczymy co z tego wyjdzie w efekcie koncowym :D

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
_SCOTTIE_ z czym Ty wogole wyjezdzasz? Nikt nie mowi ze policja jest zbedna tylko ze to banda nieukow i nieudacznikow ktorzy poczuli wladze. Uogolniam wiadomo sa tez dobre psy i chwala im za to. Czemu tylko lamia moje prawa przeszukuja mnie tylko dlatego ze mam dres i lysa glowe. To zgodne z prawem? Nie sadze. Dlatego w Polsce nie ma i nie bedzie szacunku dla psow. Tyle.
Zeby off topa nie bylo Lysy grubo wez sie za miche to bedzie elegancko i sog na zachete.

Zmieniony przez - bishop123 w dniu 2010-03-04 02:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mi sie strasznie podobasz :D tak na poważnie dla mnie bomba !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
xmejux dzieki ale mi sie strasznie podobasz wiesz jak to zabrzmialo haha ale spoko domyslam sie co chciales powiedziec

Zmieniony przez - LYSY595 w dniu 2010-03-04 22:41:26

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3374
a ja zgadzam sie z panem który pisze ze takie coś typu JP jest dla mnie szczytem głupoty i chęci zaszpanowania nie wiadomo przed kim... ostatnio był przypadek ze zabito policjanta który zwracał uwagę smieciom którzy niszczyli autobus... a ich głupi koledzy twojego pokroju gratulowali im za to. jak juz mówiłem sami kibole i puste pały zabierają sie za takie hasła. wez sie tym nie popisuj bo jak patrze na ten awatar to mi sie niedobrze robi. co do sylwetki to nie widze tam gramu mięsnia... strasznie tłusto.;) wole byc mniejszy ale mieć budowę zdrową i piekną a nie kilogramy tłuszczu i zero definicji;)

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
dla mnie zerowa dyskusja... no i co ze glosno o tym ze zgina policjant, fakt to nie ciekawa sprawa, ale za to nie mowi sie co policja robi innym, jak dzialaja itp ich przewinienia nadurzycia i lamanie prawa sa tuszowane , o tym nie trabia w tv, taka prawda ze wiekszosc to takie miekkie paly bite w szkole, wyzywaja sie bo takim nic nie zrobisz za udezenie funkcjionariusza mozesz dostac pare lat, a za to ze on uderzy ciebie gowno mu zrobisz jeszcze cie zbrechta.. ich gadanie w stylu a potkna sie na schodach i sie poobijal i szyderczy smiech to standard.. wiem bo slyszalem rozmowy owego policjanta z drugim..sam bylem "spisywany" w stylu antyterrorysci zajezdrzaja nam droge "wracamy do domu bez burd spokojnie" i spisywanie pod sciane, piwo ktore niosl kumpel pies rozbil o ziemie smieje sie i mowi dopisz im zasmiecanie.. potem pokoleji do kabaryny kontrola osobista plus pare lisci kumpel bonusowo dostal pare razy pala, a inny mial bliskie spotkanie glowa z karoseria po czym usmiechnieci i zadowoleni odjezdrzaja dalej.... a jeszcze powiem smieszna sytuacje, brat byl na posterunku skuty kajdankami i policjant zadowolony tu go szarpie tu go ciagnie, cos tam dogryza, wyzywa, to brat mowi sciagnij mi kajdanki gruba swinio to zobaczymy, taki kozak jestes sciagnij mi kajdanki dawaj na solo... uspokoil sie przestal sie smiac i... zalozyl mojemu bratu sprawe w sadzie za wyzywanie i grozby policjantowi.. takie to prawo jest
fakt sa niektorzy w porzadku ale to mala garstka... tez nie lubie jak gowniarze lataja i krzycza bezmyslnie JP na 100%, ale jest w tym duzo prawdy i wiedza to tylko ci co sie z tym stykneli.. reszta zyje w nieswiadomosci jak mochery...
po za tym JP to nie tylko, ***ac policje, to przedewszystkim "jestem pozadny", ale skad moga wiedziec o tym aferowiczowie ktorzy widza tylko zuuoo !! i zby nie bylo nie jestem fanem firmy slucham jej od czasu do czasu..
uff sie rozpisalem, troche mnie wkurzylo ale coz...

co do sylwetki faktycznie tlustawo plecow chyba wogule nie robisz ? jakos slabe sie wydaja... redukuj powoli i z glowa a powinno byc dobrze.. no i 140 na klate dobry wynik jeszcze w tym wieku... moglbys podac jeszcze wymiary klaty tali barkow nog itp..

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2010-03-05 15:46:48

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hehehe to taki żart miał być ;p ale naprawde jesr bradzo git. Z daleka widać ze kawał chłopa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam fat niema sie czym chwalic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat , 3 miesiące na siłowni

Następny temat

ocena moich fotek

WHEY premium