SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMÓRZCIE CHUDEMU:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
chudy to dobre określenie...przy wzroście 180cm waze jakieś 62kg a przed chodzeniem na siłke jeszcze mniej-mimo wszystko nie jestem zadowolony bo by naprawde dobrze wyglądać musiałbym ważyć min 70kg...dajcie mi jakąś diete i podajcie nazwe jakiejś odżywki bym przybrał mase (nie mówie tylko o mięśniach)!czekam na wasze porady!!!!!

zarejestrowałem sie tutaj bo chce coś zmienić z moim wygłądem i życiem...:P p.s.macie jakieś dobre rady-piszcie!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5474
Ależ nie musisz czekać, bo to rady czekają na Ciebie Oczywiście w formie postów podwieszonych

Krótko mówiąc zaczynasz od ułożenia diety. Dopiero później zastanawiasz się nad suplementami, które nie powinny być substytutem diety, a uzupełnieniem.

- Co robisz w Walentynki?
- Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jaka dieta ?
jaki trening ?

rozumie sie ektomorfik

staż na siłce jakim planem jechałeś jaka dieta była


a jak tego nie masz to zacznij od podstaw psoty podwieszone zrób diete ułóż plan treningowy zastanów się nad suplami a jakie kupisz zalezy już od tego ile masz kaski

bo mozna zrobić cykl za 100zł a można za 300 a i więcej jak by ktoś chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
chce zeby to była tania i szybka do przyrzadzenia dieta ,bo czasu też za dużo nie mam:)na siłke chodze jakieś 7-8 miechów i do tej pory nic nie stosowałem!wiem ze najpierw dieta potem odżywki ale gdy zaczne jedno to już dobrzeby było orientować sie w drugim!podajcie mi dakąś diete-tylko o to was prosze!!!!!!

zarejestrowałem sie tutaj bo chce coś zmienić z moim wygłądem i życiem...:P p.s.macie jakieś dobre rady-piszcie!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
diete proponuje tą https://www.sfd.pl/temat240536/

trening standardowy 4 ćwiczenia po 4 serie na duże grupy powtórzenia 12/10/8/8

na mniejsze grypy po 3 ćwiczenia 4 serie powtórzenia jak wyżej


z supi jakis mały cyklik to kreta carbo i białko w okolicach okolotenigowych

po najlepszy wybór produktów do supli oni w tym siedzą to ci pwoiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
Ja Ci proponuję żebyś sobie ułożył dobrą dietę na masę, a z odżywek to tylko carbo albo gainer po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dlaczego tyko carbo albo tylko gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
No i ew bialko jak by mial braki ale nie sadze, przy takiej wadze. Omega 3 tez sie przyda, reszta zbedna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
bo po co ma brać odżywki, jeśli może sobie ułożyć dobra dietę. Powinno się raczej dietę opierać na normalnym pożywieniu, a nie na odżywkach. A carbo (czy gainer) nie ma czym bardzo zastąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
no i białka szybko wchłanialnego z mała iloscia innych sładników dostarczyc

garnier akurat zarcie zastapi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak piął chodzi na siłke z 8 miechów a więc jak chodzi to pewnie i ćwiczy

więc kreatyna jak najbardziej jest wskazana nawet mono ale zawsze pomoże i nie widze powodu dlaczego miałby nie brać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na MASĘ do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna dla nastolatka?

WHEY premium