SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pobije spam Odina - kasza ryż czy kreatyna - zaawansowany spam vol.1

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
"Ponadto substancja wzmacniająca smak i zapach - glutaminian sodu (E621) według ostatnich badań może powodować w zwiększonych dawkach uszkodzenia komórek mózgowych. Sugeruje się, że substancja ta może wpływać na choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba Alzheimera, Parkinsona i Huntingdona. Co więcej niektóre badania wykazały, że glutaminian sodu wywołuje niekorzystne objawy fizjologiczne, takie jak drętwienie, osłabienie i palpitację."

Brzmi zachęcająco

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-02-11 19:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
kvrwa, a w kazdej przyprawie prawie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
żre ostatnio tego pełno, wiec sie zainteresowałem

magi,wegeta,przyprawa do kurczaka itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
teraz masz te vegety itd bez glutaminianiu

jakies ziarenka smaku popatrz - coraz wiecej producentow zmienia sklady przypraw.

juz lepiej dac po prostu sól - w koncu niewielka ilosc soli jest potrzebna w organizmie.

a co do przypraw to ja robie mieso tak:

majeranek, czerwona papryka slodka, pieprz, warzywko

i tyle
to dusze pod przykryciem i wychodzi przekozackie miesiwo

wrzucam se do garnka na spod lyzeczke smalcu coby garnka nie spolić, do tego 2-3 kawlki karkowki + kilka piersi i sie pieką.

co jakis czas dolewam wody i masz jednorazowo na prawde bardzo smacznie zrobione zarcie.

odgrzewane w mikrofali nadal kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie rozumiesz

ja szukam orientacyjnie danych nt ilosci ktore da sie odczuc negatywnie
i chcialem porownac czy juz sie zblizam, czy jeszcze spora rezerwa

bo wywalac calkiem nie mam zamiaru bo to dobre je

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
e tam

wyslij mejla do konia

on sie jara glutaminianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tu jak zwykle musze nadrobic wuchte stron...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
spam istnieje i wzbogaca naszą wiedzę

Rzadkim gościem tutaj jestem więc i tak miałem co czytać ha ha

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Brak slów!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Co to za "stawiam" pod sogami ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najszersze - mały problem

Następny temat

Split, ale inny niż wszystkie

WHEY premium