SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który plan?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie zrozumcie wreszcie, że klata to nie jest najważniejsza partia mięśniowa, szerokości sylwetce nadają plecy i barki a duża część siły płynie z nóg...

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2013-02-08 22:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
Massabitt ja wiem o tym tylko zasugerowalem koledze aby zmienił sobie 1 klate cwiczy potem nogi nastepnie plecy i tam dalej tak jak ma.
Najwazniejsze Nogi pozniej Plecy (w prawie kazdym cwiczeniu angażowane sa miesnie plecow), Barki potem Klata itd :)

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz jak to działa.....chcez mieć moc...dasz nogi na pierwszym miejscu......szykujesz forme na plaże- skupisz sie na klacie

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2013-02-08 22:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
Wiekszość osob skupia sie tylko na klacie ew. Brzuch :D
Znam takiego jednego co chodzi na silke 3 x w tygodniu i tylko katuje Klate i Bicka Nic wiecej xD

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takich jest mnóstwo, zobaczymy co wybierze autor tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Najbardziej szkoda tych chudzielców co ledwo podnoszą te 20kg, ale bica nimi robią (gibając się przy tym na wszystkie strony).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 257
Wiec tak...Postanowilenm wybrsc na poczatek ten obwodowy,gdyz jest tam wszystko ladnie napisane co i jak../ 2 cwiczenia zamienilem z kolegi wlanie planu,ale mniejsza o to.Natomiast jesli chodzi o ta kolejnosc to tak.jak.tam mam... nogi,plecy,klatka itd... a jak juz cwiczyc to oczywiscie wszystko , dysproporje mi w sylwetce wcale nie mile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 257
dzieki za porady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
No okej :) 3mam kciuki Prowadź dziennik chetnie zerkne :)

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w Domowych Warunkach Początkująca ;)

Następny temat

Ciekawy trening obwodowy

WHEY premium