SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Soszyński

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Krótko. Kim dla was jest??? Polak czy Kanadyjczyk???

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Fajnie, że on i Drwal trenują w Stanach.

Myślę, że u nas Khalidov i Blachowicz powinni jak najszybciej stąd wyjechać i trenować w Stanach bądź w Holandii, Brazylii, tam gdzie można naprawdę się rozwijać. Tak samo jak w boksie Polska to nie ta bajka i większość zawodników w Polsce nie osiągnie takiego poziomu jak trenując w dobrym teamie za oceanem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Polak który urodził się jak dobrze pamietam w Stalowej Woli a w wieku 10 lat wyjechał z rodziną do Kanady. To ze tam mieszka i trenuje nie znaczy ze nie jest Polakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 109 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2797
dla mnie Polak - ale najważniejsze kim on sie czuje, Polakiem czy Kanadyjczykiem

Trenuj z nami styl Tsunami!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie wpada na sfd - to chyba wszystko tłumaczy

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
tak samo jak Chris Horodecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
myślałem że jakiś ambitny temat, biografia czy coś...

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Troche bezsensowny temat... Jest tym kim on się czuję, a nie tym za kogo uważają go ludzie z forum

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 296
Przed walką na UFC 97 pocałował orła na fladze Polski. Dla mnie jest Polakiem i oby mu się wiodło jak najlepiej, walkę wygrał w dobrym stylu i oby tak dalej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Sumie w typerach nikt mu szans nie dawał... a tu kimura w pierwszej rundzie - i to kolejny raz z rzędu

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Ja mu powiem tak jak do Rogera: nigdy nie będziesz Polakiem

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19899
Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann

http://www.mma-core.com/videos/_Krzysztof_Soszynski_vs_Brian_Stann_UFC_97_Redempt?vid=10004563&tid=100

Zmieniony przez - Pakofak w dniu 2009-04-22 11:35:40

Na sportowo.. Tygodniami..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Never Surrender -Film z gwiazdami UFC

Następny temat

Szukam jakiegoś dobrego "news'era"

WHEY premium