SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Kułak vs Michał Materla - KSW 15

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Ten pojedynek będzie nie lada gratką dla wszystkich ortodoksyjnych fanów wszechstylowej walki wręcz w naszym kraju. Na przeciw siebie stanie dwóch znakomitych wojowników, którzy już kiedyś skrzyżowali ze sobą rękawice w finale turnieju na gali KSW 6. Mowa oczywiście o walce z udziałem Krzysztofa Kułaka i Michała Materli.
Obaj fighterzy staną na przeciw siebie w ringu po raz drugi, na piętnastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki", a stawką pojedynku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w kategorii średniej. Dla Kułaka, zawodnika KSW Team będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa, który wywalczył na gali KSW13 pokonując jednogłośną decyzją sędziów Brazylijczyka Vitora Nobregę. Popularny „Cipao" wraca do startów w formule MMA po ponad rocznej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami i zapewne będzie chciał odebrać trofeum „Modelowi". Emocji w tym pojedynku na pewno nie zabraknie, a wszyscy fani, którzy pamiętają ich pierwsze starcie zapewne to potwierdzą. Wielki rewanż Kułak vs. Materla na KSW 15!

A jakie jest wasze zdanie o tym pojedynku????
Na kogo stawiacie????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
przecież Szczecin ma 2 salony uważane za jedne z lepszych w Europie
Gonzo & Jasina
Anabi tatoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
Walka między nimi była łatwa do przewidzenia. Stawiam na ponowną wygraną Materli.

Z dnia na dzień nieustannie wzrasta liczba osób, które mogą pocałowac mnie w d**e ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Ja bym był za Kułakiem agresja.Technikę też ma.Ja go zawsze szanowałem i go dopingowałem.BRAWO KRZYSZTOF!!!

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Kułak.
Nie da się poddać i wyboksuje Materlę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Niech ktoś z teamu Top Team i Berserkerów wypowie się w miare obiektywnie o przygotowaniach ***** to wtedy będzie można coś stawiać .
Oczywiście bede kibicował Cipkowi, ale przeprawa czeka go konkretna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328
A ja stawiam na Michała Materle :) Dobry :D chlopak co prawda na 6 wygrał fartem :) ale teraz pokaże na co go stać :)

No Reason To Live But I Like This Way

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Kulaka nie lubie
stawiam na Materle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja mam nadzieję na slugfest Materli za wiele się nie naoglądałem, więc się nie wypowiadam na jego temat. Ale Kułaka zawsze chętnie obejrzę w akcji - obiektywnie patrząc nie posiada on wybitnego talentu do tego sportu, ale nadrabia determinacją, ciężką pracą i sercem do walki. Wygra czy przegra zawsze wniesie do ringu wszystko co ma, dlatego lubię walki z jego udziałem.
Generalnie fajna gala się szykuje, bez celebrytów, nazwiska są, jeno czekać aż nasi spuszczą w******* reszcie świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Dla mnie to Kułak był zawsze takim jeźdźcem bez głowy troche. Nie przepadam za nim delikatnie mówiąc. Mam nadzieję, że teraz czeka go prawdziwy sprawdzian umiejętności, bo o Materli niewiele mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć. Nie mam złudzeń że wywalczenie pasa z przeciętnym Nobregą (powinien już zebrać vpjerdol w pojedynku z Aslanen) i kolejny walka - z Dowdą (dla mnie to pod kabaret podchodziło, głównie za sprawą "Kociao", który chyba do pojedynków powinien wychodzić podłączony pod respirator ) nie kosztowały go zbyt wiele wysiłku. Stąd szczerze życzę Materli zwycięstwa. A przynajmniej mam nadzieję, że będzie naprawdę się działo

Zmieniony przez - megalodon w dniu 2011-02-14 21:24:26

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Cipek go zajedzie, czy w stojce, czy w parterze. W dodatku ma żelbetonową szczęke i wielkie serce do walki (na ktorejs gali Profight przyjal soccerkicka na twarz i zaraz po tym zadusil typa gilotyna). A w Szczecinie nikt nie musi mowic o Materli, bo kazdy wie że to dynamit w skorze czlowieka

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadchodzące świetne gale MMA!

Następny temat

ocena treningu

WHEY premium