SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Kułak tylko MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Bardzo ciekawy film przedstawiajacy osobe jednego z najlepszych zawodników mma w Polsce.Osobe która wraz z innymi znanymi nazwiskami dała poczatek Polskiego MMA


http://a-f-c.pl/index.php?go=tylko_mma 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Też mnie to drażni ale chodzi o to jakie pieniądze ten który płaci zarobi na tej walce :) Na takim np. Kułaku zarobi marne grosze to placi marne ,na Pudzianie kilka milionów to płaci proporcjonalnie więcej:) Nie ma sprawiedliwości, jest biznes..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
No kozak.Fajny film,tylko te wstawki z psem totalnie bez sensu,to jego pies czy ma ksywe "pit bull" bo jak nie to naprawde zbedne.Podobał mi sie ten film tylko zdziwił mnie sam początek kiedy Kułak mówi "w wieku 16 lat zaczełem trenować jiu-jitsu full contact a to już był tylko krok od mma ponieważ ju-jitsu full contact to mma bez kimon" nie wiem,może sie nie znam ale o mma w kimonach w życiu nie słyszałem a jiu jitsu to z tego co wiem jednak nie to samo co mma tylko ewentualnie element przygotywujący pod mma (chyba ze w tym full contact są tez uderzenia i walka w stójce-tylko w takim razie dlaczego by sie jiu-jitsu nazywało a nie mma)Nie wiem, jakby nie było jeden z czołowych polskich zawodników o po tym zdaniu wynika jakby nawet nie wiedział co trenuje-chyba że ja sie myle,wtedy mnie poprawcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dla zobrazowania czym jest Full Contact Jiu Jitsu...



Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Formuła optycznie mi się podoba, choć z tego co widzę, w parterze jest zakaz uderzania w głowę. To trochę razi. Ale poza tym-kciuki w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Nie oglądałem filmiku który podał słaby56 ale to sa chyba zawody z Bytomia?według mnie jesli ktos lubi tradycje i skutecznosc to ju jitsu full contact jest jak najbardziej trafne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Nigdy zbytnio go nie lubiłem, ale prywatnie widać, że jest zaiebistym typem. +1

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
A to przepraszam,zwracam honor i moja niewiedza.Bardzo ciekawe ,z tym że teraz ponawiam pytanie, dlaczego nie nazywamy tego mma skoro walczą na uproszczonych zasadach mma , gdzie ta poważna różnica przedzielająca obie formuły?Bo widzialem juz amatorskie zawody mma w których był zakaz uderzen w głowe w parterze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3154
Widać życie go nie rozpieszczało. Ułożony facet, ma swój system wartości. Wielki szacunek. I to, co najważniejsze ten film pokazuje, że wojownicy to nie tylko chłopcy do bicia ze skrzywioną psychiką, ale także ludzie z sercem i rozumem. Oby więcej takich filmów...

"W straconej trzeba walczyć sprawie,wyszczerbić miecz lecz czyste mieć sumienie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Kułak chcial chyba powiedziec 'Ju-jitsu to takie MMA w kimonach'

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Ja się tylko zastanawiam jaki jest sęs trenowania w Polsce sztuk walki na po potrzebe startowania w zawodach, skoro pierwsze 10 walk się walczy zadarmo a za nastepne dostaje się 500zł, ogólnie w Polsce można się tylko zmarnować, Michlczewski ostatnio w jednym z wywiadków mówił że jakby nieuciekł w 88 z Polski to miał 2 wyjścia pracować w stoczni lub kraść samochody, jak wiemy wyjechał i dziś jest milionerem z wypracowanym nazwiskiem, mam kilku ziomków bawiacych się w koszykówke,boks czy zapasy szczerze to wszysytkich mi żal bo poza pasją nie mają nic, wkładają w swoją prace jeszcze swoje pieniądze zamias mieć z tego jakieś dochody, czy w tym popier.... kraju wreszcie się coś zmieni? szczerze w to wątpie dodam że jestem ze Śląska i marze o autonomi dla Śląska, z naszych kopalń płyną miliony do Warszawy gdzie są one przepier.... każdego dnia a ludzie z talentem,zapałem i silną wole klepią biede bo nigdy w tym syfiastym kraju nie zostaną zauważeni a mistrzowie Świata czy Olimpijscy jak Agata Wróbel są niedocenieni i kończą przy sortowaniu śmieci w Angli lub nasz 5 krotny złoty medalista z Mistrzostw Świata czy Europy w pływaniu Paweł Korzeniowski po odmówieniu wystepowania w barwach Iranu za co miał dostać pół mln dolców co dostał? order? za to rodziny niewyżywi.

Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2010-02-05 12:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Jakbym miał tyle dostać za barwy Iranu, nie zastanawiałbym się, dziś nie ma sentymentów, a wiadomo że nasza kochana ojczyzna finansowo ...oleje cię ciepłym moczem. BTW zachęciliście mnie opiniami, jak wrócę obejrzę w domu.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IX liga shooto Gdynia 20 luty MMA gala

Następny temat

Następna walka Pudziana w pay per view?

WHEY premium