SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna bez wątpliwości??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 310
Mam kilka pytan do ekspertów na temat kreatyny i jej brania
Mam tez nadzieje ze odpowiedzi na wszystkie moje pytania pozwalą rozwiac wszelkie wątpliwosci z nią związane. A wiec start:
1-Puder czy kapsy??
2-Dawkowanie(z fazą czy bez)?
3-z czym to jeść (glukoza czy sok winogronowy)??
4- przed czy po treningu?????
5-co z dniami bez treningu?
6-jeśli bez fazy to ile gram dziennie (dni treningowe - dni bez treningu)
8-czy przyjmowanie glukozy w duzych ilosciach nie uposledza pracy trzustki oraz czy nie dziala moczopędnie???
9-ile ma trwac jeden cykl (najkrocej)?


Wiem ze te pytania gdzies juz byly ale przeczytalem juz tysiąc postów na ten temat i wszystko jest strasznie porozrzucane i chaotycznie opisane .
W sumie na wszystkie pytania juz slyszalem odpowiedzi i moglbym je zadac i sam na nie zaczac odpowiadac ale czy ktos by mnie posluchal (z moim starzem na forum). Więc tu pojawia się ogromna prosba do ekspertów podepnijcie sie pod ten post i podeprzyjcie go solidnymi odpowiedziami bedzie to wyjasienie dla tych co mają wątpliwości. Pozdrawiam i zgóry dziękuje.(zresztą sam z chęcią cos świeżego przeczytam)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Rozstępy po kreatynie bardzo mozliwe.Zalezy od organizmu.
Jesli chodzi o faze ładowania to o dziwo polecają ja często zawodnicy,ale do,myślam się ze oni por rzebują szybkiego efektu naładowania,i stosują go z innych nieco powodów.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
//1-Puder czy kapsy??//
jak Ci wygodnie
//2-Dawkowanie(z fazą czy bez)?//
jezli 1 cykl - z fazą, w przeciwnym wypadku bez
//3-z czym to jeść (glukoza czy sok winogronowy)??//
lepiej glukoza a jeszcze lepiej mix glukoza/cabro
//4- przed czy po treningu?????//
przed i po:]
//5-co z dniami bez treningu?//
tylko z rana
//6-jeśli bez fazy to ile gram dziennie (dni treningowe - dni bez treningu)//
j/w
//8-czy przyjmowanie glukozy w duzych ilosciach nie uposledza pracy trzustki oraz czy nie dziala moczopędnie???//
eeeeeee %)
//9-ile ma trwac jeden cykl (najkrocej)?//
mniej niz 2 tyg nie ma sensu ale to minimum minimalne %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1672
J/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 310
po cichu liczylem ze ty sie odezwiesz jako pierwszy Quart thx mądrze gadasz na tym forum pozdr Jakbys tylko mogl napisac w gramach ilosci kretki przed i po treningu bylbym w pelni szczesliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1672
W dni treningowe 5g przed treningiem i 5g po.W dni nietreningowe 5g rano naczczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Starczy po 3 gramy przed i po treningu.
Glukoza w dużych dawkach moze upośledzać pracę trzustki,ale to zalezy od wielu czynników.Mimo wszystko ostrożnie.Kreatyna działa moczopędnie.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Popieram Mietkiego. Nie rozumiem dlaczego na pierwszy cykl ma byc z faza nasycenia. Nie widze w tym zadnego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Własnie dlatego ze jest to pierwsz cykl.
Szkoda by było 'zmarnowac' złoty cykl i nie poczuc na sobie tej ogromnej/szybkiej popmy ktora jest efektem fazy ładowania.
Kazdy najlepiej musi spróbować na sobie 2 sposobow (jak zreszta wszytkiego ) ale miesnie kóre nigdy nie miały 'stycznosci' z taka porcja kreatyny doznaja wiekszego 'szoku' niz kiedykolwiek pozniej.
Awiec jezli juz to faza ładownia na pierwszy raz, bo tak szybkiego przesacenia/efektu juz powtorzyć sie nie da. Co innego bez fazy - przy której i tak przesycisz mieśnie a to czy kilika dni wczesniej czy pozniej (jezeli miałbys robić ja na 1 cykl czy pozniejszym) nie ma znaczenia bo w porównaniu z fazą ładowania przesycenie i tak nastąpi o wiele pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Argumenty spoko, ale jest jedno ale i to jak dla mnie spore ale Sam napisales "Szkoda by było 'zmarnowac' złoty cykl i nie poczuc na sobie tej ogromnej/szybkiej popmy ktora jest efektem fazy ładowania." Taka szybka pompa najczesciej prowadzi do rozstepow. Mysle ze nie jest to tego warte. Ja na swoim pierwszym cyklu mialem 160g (bralem 3 gramy przed i po treningu)i efekty mialem wyczesane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1672
Po samej kreatynie rozstępów nie bedzie.Znam kolesi,którzy po kuracji sterydowej nie mieli rozstępów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
To juz zalezy od genetyki skóry, kazdy musi wiedzieć co dobre dla niego :]
Ja sie smaruje zapobiegawczo zwykłym kremem (ramiona i barki) przed treningiem i jest ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamowienia z zagranicy

Następny temat

Creatin

WHEY premium