SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - blue or green

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
obojętnie, to jest ten sam suplement, różniący sie tylko rozdrobnieniem

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
podobno zielona lepsza... tylko dlatego ze bardziej rozdrobniona?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
ale macie problem...
kilka zl roznicy, dla swietego spokoju bral bym zielona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
w ogóle nie bierz tego vitalmaxa, lipa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958438
jedna z najlepiej sprzedajacych sie kreatyn, i zbierajaca pozytywne opinii ,chociazby u nas na forum
wiec nie wiem czy taka lipa, sam robiłem na tym swój 2 czy 3 cykl na monohydracie i bylem rowniez zadowolony (mialem zieloną)
Jak zawsze znajda sie tez osoby przeciwne powyzszemu stiwerdzeniu, ale tak jest przy kazdym produkcie/kazdej firmy - a odnsnie mono vitalmaxa tematów było multum (i jeszcze wiecej) i zdecydowana wiekszosc opinii jest na "+"

odnosnie rozdrobnienia - faktycznie nie ma to wiekszego znaczenia, a problemy zoladkowe/itd to moga wystapic przy kazdej kreatynie, jak i u kazdego - z najrozniejszych powodów, wiec watpie by była to wina akurat tego ,ze byla to classic a nie zielona

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-04 13:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
ja miałem na pierwszym cyklu "zielone" mono vitalmaxa i mnie porządnie porobiło a bez konkretnej diety leciałem. Takze polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a ile trzeba kupic na cykl? 500g czy 900?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958438
900g na cykl to na pewno bedzie za duzo
300 lub 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a warto dokupic dextroze?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
no ja brałem z dextrozą vitalmaxa i z tauryną vitalmaxa.
Przeczytaj to. Tutaj kumpel pisał o moich pierwszych wynikach https://www.sfd.pl/Moj_przyjaciel_fenomen_%-_-t322184.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy bezglutenowe w ofercie - konkretnie kreatyna, serwatka i weglodowany.

Następny temat

WYPRZEDAŻ ODŻYWEK Z KRÓTKIM TERMINEM WAŻNOŚCI

WHEY premium