SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna 1 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Witam chce za okolo miesiac zrobic swoj 1 cykl na krecie co polecacie (mysle ze cos z mono bo na poczatek podobno najlepsze bo roznicy duzej nie ma) zeby efekty byly jak najlepsze jaka krete co do tego jakies aminki bialko czy gainera co poleciacie, mysle ze moge miec na caly cykl okolo 200zl mam 17lat 173cm staz 6miechow cel cyklu glownie masa ta miesniowa oczywscie a skutkiem ubocznym bylaby sila ale glownie chodzi mi o mase, diete mam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36788
Ja na Twoim miejscu jeszcze odstawiłbym kredę, ale jak tak bardzo chcesz :D Mono - vitala albo olimp mega caps :D kazdy chyba tu od nich zaczynal ;d białko, gainer wg. braków w diecie. pzdr

"Kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze" - Reinhard Hess.

Ave Silesia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Bardzo chce, troche uroslem od poczatku ale do wakacji chce zeby jakos wygladalo ;p. Wiem ze gainer bialko wg brakow ale moglbys powiedziec ktora kreta lepsza i jak dawkowac i moze jakies aminki czy cos do tego zeby byl lepszy efekt i jaki gainer polecasz najlepiej zeby mial z 30g bialka bo na bialko osobne nie starczy - 200zl bede mial

Zmieniony przez - wrolo93 w dniu 2010-04-18 20:28:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
DT:
5g rano
5g po treningu
DNT:
5g rano

BCAA do tego
zamiast gainera kup dużo ryżu,kaszy,kurczaka,warzyw,oliwe z oliwek i bedzie gites cyklon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
ja mam z vitalmaxa ta zielona i jestem bardzo zadowolony polecam kup białko sobie jeszcze z vitafitu do diety i bedzie git

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
dzieki moze jeszcze ktos sie wypowie ktora kretke dac na 1cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Z dobra dieta i treningiem przy kazdej beda podobne efekty, ale mozna dac po prostu stare sprawdzone Mono.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Vitalmax zielone (mono) , a co do gainera to hmmm mass mutation ma 30g bialka o ile sie nie myle. pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
lepiej kup ostrowie wpc 80 + mono w prochu zeby zylo sie lepiej x)
1 x Body Supreme Creatine Drink Mix 2268g 79,00 zł
Dobre mono wlasnie wypilem pol puchy i cos tam zalewa miesien
+ aminokwasy poszukaj w miare ceny/ilosc.
Oczywiscie dieta a ostrowia do uzupelnienia diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
jesli mono to kieruj sie cena, sprawdz ktore najtaniej wychodzi i jazda. nie wiem czy jest firma ktorej udalo sie spartolic monohydrat tak by odbiegal jakosciowo od konkurencji.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
białko Vitafit 32 zł za 750gram super smak Vanilia

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie nitro energizer+ mono

Następny temat

Dawkowanie: Dymatize XPand + carbo + kreatyna

WHEY premium