SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lata remcyk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
remcyk
Nieee Zalałem w sensie wodą, od węgli chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
4x50ml to całkiem niezła dawka. Dla niektórych zawodników, taich jak ja, to na dwie imprezy

Pochwalisz się do jakich wniosków doszedłeś z BCAA? Bierzesz, nie bierzesz?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
_Szajba_
4x50ml to całkiem niezła dawka. Dla niektórych zawodników, taich jak ja, to na dwie imprezy

Pochwalisz się do jakich wniosków doszedłeś z BCAA? Bierzesz, nie bierzesz?

Nie nie biorę, z tego co czytałem to ketoza bardzo dobrze oszczędza mięśnie. Biorę beta-alaninę i kreatynę mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
remcyk
Wczoraj na wadze dwa kilo więcej, .... To jakaś masakra, ten jeden dzień będę 2 tygodnie odrabiał

E tam, do Środy śladu nie będzie, na czym jak na czym, ale na "okazyjnych" ładowaniach to ja się znam


_Szajba_
4x50ml to całkiem niezła dawka. Dla niektórych zawodników, taich jak ja, to na dwie imprezy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
fanslaska
remcyk


E tam, do Środy śladu nie będzie, na czym jak na czym, ale na "okazyjnych" ładowaniach to ja się znam



Obyś miał rację
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Remcyk po ładowaniu na keto to norma. Zareagowałeś prawidłowo, na keto glikogenu mięśniowego masz mniej a co za tym idzie wody też. W organizmie masz 300-500g glikogenu, każdy gram przywiązuje do siebie 3g wody to rachunek masz prosty. Usuwasz glikogen ćwiczeniami to i woda schodzi bo bez glikogenu woda w mięśniach "nie potrafi" się utrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
maceek
Remcyk po ładowaniu na keto to norma. Zareagowałeś prawidłowo, na keto glikogenu mięśniowego masz mniej a co za tym idzie wody też. W organizmie masz 300-500g glikogenu, każdy gram przywiązuje do siebie 3g wody to rachunek masz prosty. Usuwasz glikogen ćwiczeniami to i woda schodzi bo bez glikogenu woda w mięśniach "nie potrafi" się utrzymać.

Cały czas trzymam sie tej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
Mam część swoich wyników, między innymi cholesterol. Tutaj niespodzianka. Wszędzie gzie czytałem o dietach ketogenicznych czytałem że wysokie spożycie tłuszczów nasyconych nie ma bezpośredniego wpływu na wysokość cholesterolu. A tutaj takie wyniki. Mam ograniczyć spożycie nasyconych? W mojej diecie rozkładają się mniej więcej po 33%

Cholesterol całkowity 312 mg/dl 130,00 200,00
Cholesterol HDL 79 mg/dl 60,00
Cholesterol LDL 217,60 mg/dl 0,00 135,00
Trójglicerydy 77 mg/dl 0,00 150,00
Mam jeszcze wyniki teścia całkowitego, wolny póżniej i kortyzolu.
Teść 882,02 ng/dl
Kortyzol 12,4 ug/dl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Na ilość całkowitego cholesterolu nie ma co patrzeć. Jest raczej bez znaczenia. Najważniejsze masz stosunek HDL do całkowitego książkowi 1:4, trójglicerydy do HDL 1:1 też spoko. Jedynie wysoko HDL mimo, że to ten "dobry" to ponad 75 może oznaczać stany zapalne w organizmie ale bez spiny, ćwiczysz to stany zapalne masz non stop. Poziom LDL wysoki ale w dobie obecnych badań nie stwierdzą czy cząsteczki małe "złe" czy duże "dobre" masz w przewadze. Ze stosunku HDL do trójglic wynikałoby, że więcej LDL masz w przewadze dużych cząstek. Nie ograniczaj nasyconych. Tylko nie stosuj zaleceń lekarzy żeby brać statyny na zbicie cholesterolu bo już z Tobą na forum nie popiszemy. Poziom teścia na Twój wiek też wysoko tylko ciekawe ile wolnego. Jeśli kortyzol poranny to masz środek normy. Zdrowy jak koń tylko zapierniczać i żyć sto lat minimum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
maceek
Na ilość całkowitego cholesterolu nie ma co patrzeć. Jest raczej bez znaczenia. Najważniejsze masz stosunek HDL do całkowitego książkowi 1:4, trójglicerydy do HDL 1:1 też spoko. Jedynie wysoko HDL mimo, że to ten "dobry" to ponad 75 może oznaczać stany zapalne w organizmie ale bez spiny, ćwiczysz to stany zapalne masz non stop. Poziom LDL wysoki ale w dobie obecnych badań nie stwierdzą czy cząsteczki małe "złe" czy duże "dobre" masz w przewadze. Ze stosunku HDL do trójglic wynikałoby, że więcej LDL masz w przewadze dużych cząstek. Nie ograniczaj nasyconych. Tylko nie stosuj zaleceń lekarzy żeby brać statyny na zbicie cholesterolu bo już z Tobą na forum nie popiszemy. Poziom teścia na Twój wiek też wysoko tylko ciekawe ile wolnego. Jeśli kortyzol poranny to masz środek normy. Zdrowy jak koń tylko zapierniczać i żyć sto lat minimum

Dzięki, na Ciebie zawsze można liczyć. Jutro robię morfologię i tarczyce. Na wolny muszę poczekać, nawet do 2 tygodni.

Trening zaliczony. W dalszym ciągu FBW w wersji 3x15. Za sprawą glikogenu była niezła pompa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs krata na lato 2016 - grubyfus

Następny temat

Konkurs krata na lato 2016 - maceek

WHEY premium