SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na wrzesień : Wygraj w swoim najlepszym ćwiczeniu.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dobrze Szajba mówi dawaj następny konkurs:)Pamiętaj że miał zainteresować wyciskaczy:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
wycwiel
Dobrze Szajba mówi dawaj następny konkurs:)Pamiętaj że miał zainteresować wyciskaczy:):)


Cóż może bardziej zainteresować wyciskaczy jak przysiady

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Wyciskaczy na pewno zainteresuje ale jeszcze bardziej wyciskaczy wielokrotnych :)

Dziś już to wrzucę a teraz jeszcze czekam na jakieś reklamacje -bo jak juz podam osoby ,które teraz dostaną nagrody-będzie - po zawodach i nic juz nie zmienię.:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
w trzymaniu nad głową jedna nagroda :(
tibesa nie zaliczyłeś do uczestników ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Dobra robota z podsumowaniem tego wszystkiego. Gratuluje dla zwycięzców!

W moim konkursie na wyciskanie sztangi nad głową, gdzie były 2 takie same wyniki, to tak myślałem, że uznasz wynik mojego konkurenta. I jakby co - nie mam do tego żadnych zastrzeżeń

Axel - pewnie nie złapałem się na 75% wyniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Tak - tam Tibes nie załapał się na minimum.
Ale w tym drugim konkursie,macie po 6 powtórzęn-jest nagroda także dla Ciebie-jakoś to przeoczyłem :)
Zmieniam w poście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Panowie i Panie-sprawdzać jeszcze swoje Wyzwania,czy wszystko ok,bo chcę juz podać nagrodzonych i wrzucić nowy konkurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie wszystko jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Za wrześniowy konkurs w tym miesiącu nagrody otrzymują :


Szajba dwie nagrody,czyli razem 200 zł w suplach firmy Hitec za konkurs Przysiady na tempa i Martwy ciąg na prostych nogach.


Novyneo 1 x 100 zł z za konkurs One-handed Overhead Press


Bury 07 2 x 100 zł w suplach firmy Hitec ,za konkursy : Shoulder to Overhead Body Weight Rep Max

i  DEAD LIFT



Gratulacje !!!
Wyniki naprawdę imponujące!
Kto nie wierzy-niech spróbuje ,juz poza konkursem je poprawić :)


Kolejne osoby otrzymaają nagrody na początku listopada-juz z nowej puli.
Na ten cel przeznaczymy 3 nagrody,bo dwie pozostałe będą na nowy konkurs zarezerwowane.

A następna grupa niestety dopiero na początku grudnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Czas juz zaczyna upływać:

jak zrealizowac nagrody-wszystko pod linkiem


https://www.sfd.pl/Nagrodzeni_w_dziale_+35-t833432-s114.html#post7 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobić formę i rekord na 50-tkę

Następny temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

WHEY premium