SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na wrzesień : Wygraj w swoim najlepszym ćwiczeniu.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Zapraszamy do wypróbowania swoich sił w Wyzwaniach-jest jeszcze trochę czasu-można powalczyć o nagrody lub choćby porywalizować z forumowiczami.

Zapraszamy także nowe uczestniczki + 35 - coś z proponowanych konkurencji na pewno będzie odpowiadać,choć większość -to po prostu męski świat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja jeszcze nie wziełam udziału, ale wezme ! choćby honorowo zrobić słabszy wynik ale dla zabawy warto wziąć udział :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
bedzie pazdziernikowa edycja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dochodze do siebie po Pradze,biorę się za konkursy,choć sprzęt i internet ledwo chodzą przez wysyłkę zdjęć i filmów.

Będzie też nagroda specjalna ode mnie dla forumowicza ,który wymyślił najbardziej fair play konkurs w tej wrześniowej edycji.




Na pażdziernik jest już przygotowany inny konkurs - już nie taki stronniczy :) - także dostępny dla wszystkich i dający szansę każdemu wszechstronnie wytrenowanemu forumowiczowi.

Wrzucę to po zakończeniu rozdziału nagród tego konkursu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Po trzech godzinach przeglądania i liczenia tematów konkursowych doszedłem do ok 3/4 tematów.

Resztę zrobię jutro,trochę jeszcze tego zostało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Swiat BN sie wyrobisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
fanslaska
Do Swiat BN sie wyrobisz?

Młyny sprawiedliwości mielą powoli!
Spodziewajcie się nagród na miarę swych osiągnięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
fanslaska
Do Swiat BN sie wyrobisz?

Młyny sprawiedliwości mielą powoli!
Spodziewajcie się nagród na miarę swych osiągnięć.

He he w zeszlym roku za zrobienie jednego wymyku dostawali stowke ja miesiac pozniej za 104 wymykii tez stowke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Zrobione-ale bardzo czasochlonne,było trochę wątpliwosci, musiałem je dokładnie przeanalizować i rozpatrzyć.

Teraz widzę ,że sam jeden błąd popełniłem.

Co do nagród-

do 3 uczestników - jedna nagroda

A miało być -3 uczestników - jedna nagroda

Ale jak wpisałem-tak zrobiłem-gdzie było 2,3 uczestników jest jedna nagroda.

Przy jednym uczestniku - bez przesady ! - nie ma nagrody, bo nie ma żadnej rywalizacji .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobić formę i rekord na 50-tkę

Następny temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

WHEY premium