SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs , aktywnosc w terenie - Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12215 Napisanych postów 22073 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131228
Paatik
Brawo! A skąd Pan tak na szybko wyciągnął hula hop? Żona kręci??
Żona tylko mnie kręci - tzn. nie tylko ale hula hop chyba zostało po wnuczkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Paatik
Brawo! A skąd Pan tak na szybko wyciągnął hula hop? Żona kręci??


To samo pomyslałam Ledwo padł pomysł a tu prosze, Pan Jan juz kreci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Umarłam
Nadrobiłam aktywność za cały tydzień, choć wcale to nie było w planach.

Najpierw przed południem mocny trening biegowy. Później wycieczka rowerowa, miało być 2h luźnej jazdy. I na początku fajnie, trochę przerw (piciu, siku, jeść, zmiana bo raz mama a raz tata musiał ciągnąć przyczepkę ). Później stwierdziłam, że wracamy inną drogą bo nie lubię tą samą i ciekawa byłam gdzie prowadzi druga trasa. No to wyjechaliśmy zupełnie z drugiej strony, zgubiliśmy się, kilka przerw i próby łapania sygnału gps, ale w Puszczy to sobie można łapać.. co najwyżej komary Na podejściach trzeba było rower z przyczepka prowadzić. Z 2h zrobiło się prawie 4h Nogi mi się do tej pory trzęsą i mega bolą. Bez przyczepki fajnie i lekko się jedzie, ale z ciężarem to jednak wyzwanie. Mam dość

Z fotką z biegania jak zwykle problem, bo albo telefonu nie mogłam ustawić, albo ja nie zdążyłam bo za krótki samowyzwalacz. Wrzucam pierwszą wersję gdzie wyszła fota od d.. strony (specjalnie dla Fansa, bo mówił, że takich u nas w dziennikach nie ma ). I drugą poprawioną.



























Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-08-18 21:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131228
Dziękuję za loda!
(Gorąco dzisiaj było!)


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-08-18 21:34:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przypadkiem z tym składem na publiczne drogi nie wyjeżdżaj, bo Cię pod viatoll podciągną i przyjdzie do domu fakturka na pińćset

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12215 Napisanych postów 22073 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Panie Janie w sumie wpadły dwa lody, trzeba było uzupełnić kcal

Szajba od dróg trzymam się z daleka, niestety kierowcy nie mają za grosz wyobraźni i już sam rowerzysta przerasta możliwości co poniektórych a wymijanie przyczepki to wyższa szkoła jazdy i bywa niebezpiecznie

Paatik jakby się skończyło na tych planowanych 2-2,5h to byłoby fajnie. Nie wiem kiedy się po tym zregeneruje. Calą noc głód mnie budził i ciągle śniło mi się jedzenie, szczególnie słodkie (ciasta, ciasteczka... ). Nogi bolą, głównie czwórki, łydki spięte. Dobrze że bieganie dopiero w środę. Mam koszmarnie spięte barki i szyję od pozycji na rowerze.
No i dawno nie byłam tak zmęczona. Pod koniec to mi się wczoraj płakać chciało, ta przyczepka z Młodym to ponad połowa mojej wagi. Nawet z górki się nie rozpędza jak sam rower. Jak tylko koło złapie jakieś błoto czy nierówność to czuć mocne szarpnięcie. Lekkie podjazdy czasem musiałam robić w stójce, na większych trzeba było prowadzić, a przyczepa mocno ciągnęła w dół. Nie mogę się doczekać jak Młody będzie sam jeździł Wtedy wrócę na swój rower a nie ten niewygodny od przyczepki.
Mąż w tym roku mało jeździ i mało aktywny, po 2h widziałam że zmęczony to nie chciałam żeby mi gdzieś w środku lasu padł na zawał, więc większość trasy ja zrobiłam z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Obciazenie konkretne jak z taka przyczepką , a lodzik zasluzony , choc pewnie litrowego bys wciagnela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Rutkow drugą noc z rzędu śnią mi się ciastka i cały dzień chodzę głodna.. Jutro planuje luźniejszy dzień z dietą i coś więcej zjem

Wczoraj wpadl krótki trening na placu, jak zgram filmy to wrzucę bo zdjęcia nie zrobiłam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs, aktywność w terenie- Turoń Polarny

Następny temat

Konkurs , aktywność w terenie - fsl

WHEY premium