SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Sierpniowy - Aktywność w terenie !

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 41142 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350459
Od 1 sierpnia ruszamy z nowym konkursem .
Łatwy , przyjemny i mamy nadzieje , ze wyciagniemy was do aktywnosci w terenie .
Sa wakacje , pogoda piekna wiec warto korzystac z uroków przyrody

Regulamin.

Zasady sa proste , kazdy chętny chcący wziać udział w konkursie zaklada swoj temat :
”Konkurs , aktywnosc w terenie - nick ”

W swoj temat wrzucamy , zrzut , screen z dowolnej apki , tel , zegarka swojej aktywnosci , dołaczajac fotke lub film , ze to akurat my wyszlismy w teren sie poruszac .

Kazdy zrzut bez foty lub filmiku nie bedzie liczony do punktacji .

Przez caly miesiac bedziemy liczyc czas naszej aktywnosci (nie ilosc przebytych km) tylko czas jaki spedzilismy w terenie.

Aktywnosc dowolna , rower, bieganie, spacer, rolki, plywanie itp .
Wazne aby wykonywac w terenie i dolaczac fote lub film z tej akurat aktywnosci .

Najlepsze czasy wykrecone podczas calego miesiaca beda nagrodzone .

Konkurs trwa od 1.08 - 31.08 wlacznie , potem nastapi podliczenie i podanie wyników .

Zapraszam wszystkich do udziału bo konkurs naprawdę jest łatwy i przyjemny

Może być nawet koszenie trawy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4228 Napisanych postów 25645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704023
Konkurs tak prosty i oczywisty,że aż się dziwię,że nikt przedtem na to nie wpadł :)

Idealny na sierpień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 22305 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1078226
Szajba wygrałby w cuglach!
Niestety, on jakoś ostatnio nie wstawia filmików ani zdjęć.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-07-27 17:05:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 41142 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350459
Zobaczymy ile osob skusi sie na aktywnosc w terenie , sam zaloze temat a co z tego wyjdzie zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4228 Napisanych postów 25645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704023
Chyba też się skuszę,oczywiście poza konkursowo :)

Bo zapowiada się kilkanaście dni bardzo ruchliwych na świeżym powietrzu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2033 Napisanych postów 7650 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 533524
ojan
Szajba wygrałby w cuglach!
Niestety, on jakoś ostatnio nie wstawia filmików ani zdjęć.

Niestety w moim smartfonie pękł przedni panel i nie mogę przełączyć aparatu na tylną kamerę. I jakbym się nie wysilał, to na każdym zdjęciu pojawia się moja facjata

Z tym koszeniem trawnika czy żniwami to chyba żart taki?
Gdybym do swoich codziennych aktywności outdoorowych zakładał pas Hr to na baterie do niego bym nie zarobił. A przecież jeszcze rodzinę trzeba nakarmić, psa, kota ...
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Koszenie trawy to bardzo duzy wydatek energetyczny a przy okazji niezla aktywnosc w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 22305 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1078226
rutkow
Koszenie trawy to bardzo duzy wydatek energetyczny a przy okazji niezla aktywnosc w terenie
Jeśli kosi się kosą albo kosiarką, która ma koszenie poprzez pchanie.
Gwoli prawdzie to mam małą kosiarkę elektryczną a obszar koszenia dosyć duży i zajmuje mi to ok. 2 godzin pchania i ciągnięcia tej kosiarki.
Potem jestem jednak znużony!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2033 Napisanych postów 7650 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 533524
rutkow

Muszę w takim razie mocno pogratulować moim synom. Od 12 roku życia koszą przynajmniej raz w tygodniu 20 arów trawnika i żaden nawet nie stęknął
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3523 Napisanych postów 10379 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 512402
Konkurs fajny, ale już widzę że może być problem z tym co się liczy do aktywności a co nie W sumie mogę włączać zegarek za każdym razem jak jestem z Młodym na placu zabaw, bo przecież nigdy nie siedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
na pewno nie liczy sie siedzenie na ławce , dlatego potrzebny jest zrzut i zdjecie ze sie ruszamy

mysle , ze nie bedzie problemów i robienia pod górke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Bitter – walka na życiowym ringu

Zestaw 1