SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs , aktywność w terenie - ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5357 Napisanych postów 22242 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077933
No to zaczynam - aktywność to marsze dokumentowane czasem z zegarka MEDION oraz jazda na rowerze .
Dokumentowana zdjęciem wyświetlacza zamontowanego na rowerze (pokazuje czas jazdy, przejechane km, prędkość średnią przejechanej trasy a w czasie jazdy aktualną prędkość oraz przebyty dystans ; sumuje też przebyte odcinki i kalorie w ustawieniu zaawansowanym - najczęściej jeżdżę bez tego ustawienia ale mogę wszystko wyzerować i ustawić parametry dla potrzeb tej zabawy od dzisiaj )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5357 Napisanych postów 22242 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077933
Byłem na przejażdżce rowerowej po brukowanej ścieżce rowerowej - tej po której zazwyczaj jeżdżę w te i nazad .

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3191 Napisanych postów 9200 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 539357
No dobra Panie Janie - zmobilizował Pan mnie. Zakładam temat. Mam nadzieję, ze jednak koszenia trawy nie bedzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Paatik
No dobra Panie Janie - zmobilizował Pan mnie. Zakładam temat. Mam nadzieję, ze jednak koszenia trawy nie bedzie....
Nie masz trawnika?

U mnie trawa się wysuszyła! Deszcze omijają ten rejon.
Jutro może będzie marsz lub znowu rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3191 Napisanych postów 9200 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 539357
Nie mam trawnika - mam wielki taras do szorowania - tez aktywność na zewnątrz, ale postaram się mieć przyzwoitość i nie używać tego typu wymówek do podbicia czasu spędzonego w terenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2006 Napisanych postów 7607 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 533296
I Ciebie również

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 2331 Napisanych postów 41100 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rutkow
Super !
Przejażdżka rowerowa -czas łączny (z wczorajszym) na foto i selfi po powrocie do domu. Trochę się ujechałem -wiało!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 2331 Napisanych postów 41100 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350262
Czyli rozumiem ze bedzie Pan wrzucac caly czas łaczny a nie z kazdej przejazdzki osobno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rutkow
Czyli rozumiem ze bedzie Pan wrzucac caly czas łaczny a nie z kazdej przejazdzki osobno ?
Jeszcze nie wiem.
Na razie tak wyszło.
Gdy będą marsze to będzie każdy marsz osobno - mój zegarek tego nie sumuje a urządzenie na rowerze sumuje czas jazdy (czas zatrzymuje się po kilku sekundach postoju i rusza gdy koła zaczynają się kręcić).
Będę sumować później czasy aby mieć na bieżąco godziny aktywności w terenie

Prawdopodobnie zaliczę jeszcze dzisiaj marsz - wkurzył mnie przed chwilą komentarz członka rodziny, że mam bojler zamiast sześciopaka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Marsz zaliczony - pochmurno ale ciepło.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Sierpniowy - Aktywność w terenie !

Zestaw 1