SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs, aktywność w terenie- Turoń Polarny

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 635 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10057
Dzień dobry. Nazywam się Tomek i już kiedyś byłem obecny na forum. Jak powszechnie wiadomo chooja umiem trenować ale zdzarza mi się czasami pobiegać, pojeździć na rowerze a czasami i z czapy popływać -więc może wpadnie czapeczka:)

No i można wrzucać sweet focie z workoutów- konkurs wprost idealny dla takiego narcystycznego atencjusza jak ja

Wchodzę.

1 sierpnia.

Pobiegałem se godzinkę. Były jeszcze ćwiczenia rozciągające ale nie wiedziałem o konkursie i nie zarejstrowałem ich.

https://strava.app.link/Sdx7qgQsPY

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
2 sierpnia. Pobiegałem se dwie godzinki. Potem 40 minut ćwiczeń rozciagająco rozluźniających. Jechane w czasie postu- dlatego po drodze wpadł snickers i icetea.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5932 Napisanych postów 13088 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Czasem zaglądam tu i tam z partyzanta:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5932 Napisanych postów 13088 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Na rowery jestem aktualnie obrażony. Po pierwsze praca pokrzyżowała mi plany startowe i treningowe. W efekcie nie wystartowałem ani w Lipianach ani w Szczecinie. A byłem gotowy .Po drugie rower w dalszym ciągu powoduje u mnie dziwne przeciążenia. Rower w tej chwili to dla mnie aktywna regenracja i środek transportu. Może jeszcze na jesień coś pokombinuje ale poważniejsze jeżdżenie planuje na wiosnę. Ale do dzienników pewnie zajrzę. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5583 Napisanych postów 13237 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 568531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No niestety:( Koszta remontu nowego kwadratu i moje zamiłowanie do nowych zabawek sprawiły że musiałem wziąć drugi etat. W efekcie siedzę już dwa miesiące w pracy (kursując z jednego końca Norwegii na drugi)
i posiedzę jeszcze z miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Paatik
Hurra! Brann!!! Żeby nie było, ze tylko Viki się cieszy. Ja bardziej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5583 Napisanych postów 13237 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 568531
To się pochwal jeszcze nowymi zabawkami.
I jak wagowo? Bo na zdjęciach to chudy z zarysami mięsa - ładnie to wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs , aktywność w terenie - Paatik

FuckBaton