SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Agnese

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies Fit.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096


PODSTAWOWE DANE:
Wiek: 29 lat
Wzrost: 156 cm
Wymiary:




Maxy:




Zdjęcia:





* Dostałam zgodę na wykorzystanie zdjęć z końca poprzedniego dziennika.

Cele:
- redukcja % BF i cm
- udoskonalenie jakości ciała
- prowadzenie dziennika bez "rozkminek"
- ukończenie wszystkich cykli konkursu
- poprawa maksów

CYKL 1
Dieta:
ok. 1700 kcal, rozkład BTW: 30/ 30/ 40 = ok. 130 g białka, 60 g tłuszczu i 170 g ww
Trening:
Zgodnie z rozpiską konkursową wg obliques: https://www.sfd.pl/KONKURS_Przemiana_Sylwetki_pod_patronatem_TREC_NURTITION-t924707.html

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-04-01 11:50:54

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Podsumowanie: https://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PRZEMIANA_SYLWETKI_2013/_AGNESE-t953299.html#

OBLIQUES DZIĘKUJĘ ZA SPEŁNIENIE MOJEGO MARZENIA

Hmmm...coś się jeszcze dzieje...w kościele zaczęły mnie strasznie poty oblewać, a podobno wcale nie było gorąco, bo pytałam męża. Jakoś wytrzymałam..dobrze, że mam długie włosy to zasłoniłam twarz i nie widać było kropli. Miejmy nadzieję, że mój organizm jakiegoś psikusa mi nie spłata.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-06-23 19:44:29

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
CYKL 1 - TYDZIEŃ 1- DZIEŃ 1
TRENING TESTOWY




Podsumowanie:



Przerw pomiędzy ćwiczeniami starałam się nie robić. Jedynie szybkie zapisanie wyniku i ewentualnie zmiana kg przy przechodzeniu do SDLHP. Przerwa pomiędzy obwodami - 5 min z uwagi na moje słabe ręce przy PP.
Najgorzej mi szło PP, nawet siłą umysłu nie dałam rady podnieść sztangi do góry, żeby dociągnąć do pełnej minuty, ale nadrobiłam skakanką i wskakiwaniem na ławeczkę
Trening ciężki (a może mi się tylko wydaje, bo to pierwszy trening po regeneracji),ale samopoczucie po nim bezcenne
Na mojej sztandze z obciążeniami wychodzi mi albo 9,5 kg albo 11 kg, więc wybrałam, co jest bliższe 10 kg.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-04-01 13:51:26

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Niech moc będzie z Tobą

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Dzięki dziewczyny za wsparcie

DZISIEJSZA MISKA:





SUPLE: tran (1 łyżeczka), olej z wiesiołka (1 łyżka)
WARZYWA ZIELONE W MISCE: kapusta pekińska, warzywa na patelnię, brokuł, kalafior, groszek, fasolka
INNE: prawd*****; cebula, czosnek
NAPOJE: herbata czarna China Yunnan, herbata oolong Tie Guan Yin, herbata Wiśnie w Rumie (Skład: mieszanka suszonych wiśni, płatków róży, kwiatu hibiskusa, rodzynek i aromatu rumowego), przefiltrowana woda

Właśnie doczytałam w regulaminie konkursu, że tran jest wymieniony, jako źródło tłuszczu. Hmmm..chyba trzeba będzie wliczać do miski.

Trochę się muszę przyzwyczaić do liczenia wszystkiego. Zapomniałam wliczyć czosnek i cebulę.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-04-01 17:31:02

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Agnese trzymam kciuki i życzę powodzenia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Powodzenia. Będę śledzić .
Fajny tyłek.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Powodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z PCOS - walka o piękne ciało

Następny temat

Drugie podejście do bycia 'fit'

WHEY premium