SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Mathilda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzięki dziołchy :D

Już znalazłam fizjoterapeutę - czekam teraz tylko na termin i zobaczymy, czy coś pomoże - oby!!

Skontaktowałam się też z koleżanką z ławki z LO która ukończyła fizjoterapię, no ale ona to mi kazała porzucić sztangę... ale ja nie mogę!! i nie chcę!! Najwyżej będę robiła przysiady z mniejszym obciążeniem (o ile zabieg pozbawi mnie bólu) a jak nie, to nie wiem, będę musiała chyba wykroki robić. Mój chłopak mówi, że za dużo sobie na sztangę ładuję, że przy wstawaniu z przysiadu tyłek mi się troche buja, że jestem zbyt ambitna... może ma rację... ale to dlatego, że nareszcie coś mi sie tak bardzo podoba i mogę byc w czymś całkiem niezła przy odpowiednim wkładzie własnym No nic... nie ma co dumać. Trza zapitalać :) Ale jutro off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
mathilda, ale zes pocisnela juz pierwszego dnia oj bedzie sie dzialo!
widze, ze jesz duzo marchewki - nie wiem czy wiesz ale w dzienniku zywieniowym jest blad co do BTW marchwi - powinno byc 40kcal i 10gr wegli w 100gramach (a jest o polowe mniej - blad juz zglaszalam ze dwa razy ale go nie poprawiono - wiec ja zawsze wpisuje zjedzona ilosc x2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Wiem Kochana, że zgłaszałaś błąd, ale nie wiem, czy czasem ta wartość węgli podana przez "potreningu" nie jest wartością dla czystych węgli - już bez błonnika - nie znam się, więc jak coś, to będę ucinać węgle z marchewki Zwłaszcza, że przeważnie jem gotowaną, a surową tylko raz dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Mathilda, odpuść wszystkie ćwiczenia, przy których czujesz ból, zejdź z ciężaru. Lepsze kilka DNT niż kontuzja i kilka miechów wolnego. Najpierw fizjo, potem decyzja, co dalej.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Mathilda wpolczuje kontuzji obys szybko dostala sie do fizjo

ps. powodzenia (twoje obciazenie jest imponujace)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzień 2





Warzywa: Rukola, ogórek zielony, pomidor, sałata, brukselka, papryka

Płyny: 1 litr wody i x kubków zielonej herbaty

Suplementy:
Enzymy, probiotyki, sprzypovita, żeń-szeń, omega3, ZMA, nopalin, wit.C

Samopoczucie puki co przyzwoite :)

Dzień nietreningowy.

Byłam dzisiaj za to u lekarza rodzinnego. Dostałam leki przeciwbólowe i skierowanie do fizjoterapeuty, ale nie wiadomo jak długo będę musiała czekać na wizytę. Puki co mam nadzieję, że leki przyniosą ulgę. Ból odczuwam tylko przy przysiadzie i martwym ciągu, dlatego będę musiała (za radą kochanej Rudej) zamienić Przysiady z Front squat i MC na prostych nogach z MC Sumo. Musze też zejść z obciążeniem tak, żeby nie bolało. W przypadku gdyby coś tam mi nie poszło - zrobię dodatkowo wykroki ze sztangielkami.


Dzięki dziewczyny za wszelkie rady i ciepłe słowa Nie poddam się


Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-04-17 19:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapitalaj do lekarza co się zna na temacie, bo masz jeszcze 12 tygodni (i o wiele więcej potem) żeby się nie wykończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
DZIEŃ 3






Warzywa: Rukola, ogórek zielony, pomidor, sałata, brukselka, cukinia

Płyny: 1,5 litra wody i x kubków zielonej herbaty

Suplementy:
Enzymy, probiotyki, sprzypovita, żeń-szeń, omega3, ZMA, nopalin, wit.C

+ Arthrotec 50 - to ten moj lek na ból pleców - o dziwo pomaga





100 sit up

50 thrustersow ze sztangielkami -6kg

25 MC -30kg

100 pompek (damskie)

50 thrustersow -4,5kg

25 MC -30kg

100 skokow na podwyzszenie

50 thrustersow -4,5kg

25 MC -30kg

Czas: 35:13 + 20 min aero na wioślarzu

Trening masakra. Jeszcze 100 sit upów było w miarę dobrze i płynnie. Pierwsze schody zaczęły się przy thrustersach - zbyt ambitnie dobrałam ciężar. Musiałam zredukować przy następnej serii, bo ręce w ogóle nie chciały mi iść w górę. 100 pompek to była tragedia. Pod koniec to mimo, że chciałam bardzo to ręce za cholerę nie chciały się wyprostować. Wskoki na podwyższenie też były mocne, ale jeszcze dałam radę się zmusić. Generalnie fajne odczucia przy tym treningu, bo po tych 100 pompkach ciężko było z wyciskaniem sztangielek w thrustersach, a po wskokach na podwyższenie ciężej było z wyjściem z przysiadu. Sama się sobie dziwię, ze dałam radę. Potem dobiłam aero 20 min, ale dziwnie mi się wiosłowało - mimo, że tętno w okolicy 160 to jakoś czułam, że odpoczywam - nie odczuwałam tak zmęczenia, jak zwykle przy tętnie 140, jakbym była na jakimś pobudzaczu
I tak pewnym krokiem skierowałam się do szatni i mało zębów nie straciłam. Na schodach nóżki składały mi się jak scyzoryki. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś takiego. Aero zamaskowały mój stopień zmęczenia.





Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-04-18 22:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
a thrusters to robilas z dwoma sztangielkami czy jedna?
Pytam ,bo ja to mam wlasne ,nie zawsze poprawne idee cwiczenjak juz zreszta zdazylas u mnie w dzienniku zauwazyc

Zmieniony przez - trapeziko w dniu 2012-04-18 23:31:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogubienie w diecie i wielka potrzeba pomocy

Następny temat

Chce się w końcu wziąść za siebie!

WHEY premium