SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Mathilda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Powodzenia

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
O kurcze, trening ładny. I czas też..

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Wow jak Ty takie ciężary dźwigasz? powalają...
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
DZIEŃ 4






Warzywa: Rukola, ogórek zielony, sałata, brukselka, papryka

Płyny: 2 litry wody

Suplementy:
Enzymy, probiotyki, sprzypovita, żeń-szeń, omega3, ZMA, nopalin, wit.C, ostropest plamisty

Plecy dzisiaj nie bolą, ale za to okolice wątroby są zdecydowanie zapuchnięte. Mam pewne podejrzenia co do winowajcy. Narazie prowadzę śledztwo




1. wyciskanie lezac 5/5/5/5/3 - 22,5/27,5/32,5/37,5/40
2. podciaganie/opuszczanie 5x5 (clusters) z gumą

+ 4x po 3 obwody

8 wskoków na ławkę

6 thrustersow -20kg

5 Sumo DL Hi Pull -16kg

4 burpee (męskie)

czas wytrzymałościówki: 22:39 + 6 interwałów

Trening fajny. WL wyszło cienko, bo jeszcze po wczorajszych pompkach klata mnie bolała. Podciąganie - to było jedno wielkie podskakiwanie przy drążku i powolne opuszczanie - rączki pięknie bolały.
Wytrzymka - co tu dużo mówić... ostatnia seria burpee - z zimnymi potami, to samo zaczęło sie już przy 3 interwale. Nie wspominam juz o bólu ramion i nóg podczas interwałów. Zdecydowanie lepiej mi się ćwiczyło bez bólu pleców i bardzo podobaja mi się ćwiczenia siłowe połączone z wytrzymałościówką.

trapeziko dwie sztangielki Chociaż ze sztangą szło by chyba lżej.

aisha żyję żyję, ale ledwo co dałam radę - poczekaj na Ciebie też ten trening czeka





Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-04-19 16:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Thrusters z 20kg po 150 thrustersach wczoraj Jak zobaczę, że robisz pompki damskie, to ... no, nic nie zrobię, tylko zobaczę Masz siłę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Nieźle...widzę, że wytrzymałościówki Ci podchodzą....fajnie - będziesz miałam dużo radości podczas treningów, a ja dużo łez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
misworld
Thrusters z 20kg po 150 thrustersach wczoraj Jak zobaczę, że robisz pompki damskie, to ... no, nic nie zrobię, tylko zobaczę Masz siłę


No wiesz.... barki jako tako mam silne, ale pompki to dla mnie mordęga, może w końcu sie nauczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
widze że tu małe sado-maso się uprawia jedziesz na całego mathilda ze tez jeszcze po takim treningu masz ochote interwaly wywijac to ja chyle czola do ziemii..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
DZIEŃ 5








Warzywa: Rukola, ogórek zielony, sałata, kalafior, papryka, pomidor

Płyny: 2 litry wody

Suplementy:
Enzymy, probiotyki, sprzypovita, żeń-szeń, omega3, ZMA, nopalin, wit.C, ostropest plamisty


Okolice wątroby nadal pobolewają, ale jest już troszkę lepiej...

Nietreningowo dziś, więc nie będe sie rozpisywać. Jutro zobaczymy jak pójdzie siłowy...



Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-04-20 19:28:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogubienie w diecie i wielka potrzeba pomocy

Następny temat

Chce się w końcu wziąść za siebie!

WHEY premium