SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Aisha/ podsumowanie str.23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wszystkim bardzo dziękuję

do głównych celów zapomniałam jeszcze dodać - NAUCZYĆ SIĘ MIEĆ W DUPIE WSZYSTKICH DZIWNIE PATRZĄCYCH SIĘ LUDZI ORAZ TRENERÓW SŁUŻĄCYCH "DOBRĄ" RADĄ

DZIEŃ 1

MISKA

*do 50WW z niezielonych warzyw

-omlecik z truskawkami
-whey plus buraczki z kokosem
-leczo z indykiem
-pasztet, kiszoniak, sałata
-sałatka z tuńczykiem /po treningu/

*nie wykluczam po powrocie do domu po treningu napadu na lodówkę, brukselkę i masło

suple:
wiesio, tran, drożdże, WMC, jod, castangus




Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-04-16 11:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Powodzenia lasencjo widzę, że też wiesiołka masz - kapsy czy płyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dzięki

tabsy, bo prościej

Dziewczyny a znacie może jakieś sposoby na marmurkową skórę? to moja wielka zmora. teraz idzie wiosna i zamiast odsłaniać łapy i nogi ja muszę zakrywać, bo całe sine są, co widać na fotach w kostiumie mam tak od "zawsze" i strasznie tego nie lubię i mam wrażanie, że teraz jeszcze bardziej niż kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
Powodzenia!

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Asiu to jeszcze ja ppspamuję Powodzenia przede wszystkim! A tak na marginesie to mam wrażenie że na obecnych fotkach jest jeszcze lepiej niż na podsumowaniu Coś mi się wydaje że po podsumowaniu konkursowych będę szukała szczęki

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no i po pierwszym treningu. fajnie było

jako, że pierwszy raz robiłam 5x5, to dzisiaj trochę asekuracyjnie na wyczucie ciężaru, ale trochę dało w kośc, żeby nie było

rozgrzewka: 7min wiosła
Przysiad 5x5 20kg/25kg/30kg/35kg/40kg (przy trzeciej serii już zaczęło uderzac do łba i chciało mi się tańczyc )

MC na prostych nogach 5x5 20kg/25kg/30kg/35kg/40kg

*w tym momencie jeszcze trochę żałowałam, że nie wzięłam większych obciążeń, ale 15 burpee dalej już nie

4xobwód

15x burpee (z wyskokiem, bez pomki)
10x pompka (nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek robienie męskich pompek będzie dla mnie odpoczynkiem)
5x TGU (pierwszy obwód 4kg, a 3 następne 2kg )

czas : jakoś niecałe 16min

kocham taki rodzaj treningu!


20min orbi plus z rozpędu od razu godzinka salsy. żyję. mam się dobrze. no i chyba mnie nosi, bo na samą myśl o kierowaniu się w stronę łóżka nagle wynajduję tysiąc rzeczy, które jeszcze "muszę" teraz zrobic

*oczywiście zgodnie z przewidywaniami do michy wpadła jeszcze brukselka z masłem, oraz łych masła orzechowego

wydrukuję to sobie i powieszę nad łóżkiem, nad biurkiem, na lustrze i wszędzie gdzie się da, to może kiedyś na prawdę tak się stanie







Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-04-17 00:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łomatko, trening, orbitrek, salsa.... Laska, co Ty bierzesz?
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Świr

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/curara/there is no limit :)

Następny temat

Konkurs/Cortunia

WHEY premium