SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja... wytrzymałość...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Witam Do jesieni mam czas żeby zbudować konkretną kondycje na rozgrywki piłkarskie. Przy okazji chciałbym sie troche zredukować. Dziwną mam budowe ciała, bo jak napne bicka to widać głowe krótką i długą, za to w pasie oponka . Prosze o jakieś wskazówki co do suplementacji. Diete se potrafie sam ułożyć a trening brat.

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
To trza było spojrzeć w profil. A poza tym to ****a napisałem, że mam oponke na brzuchu to po co mi odżywka dla hardgainera ?

Jakoś inni zrozumieli, pewnie dlatego, że chcieli pomóc a nie popisać się ile to nazw odżywek i supli znają

Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2007-05-30 15:56:58

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jaka kwote możesz wydac na wspomaganie?
będzie to z pewnościa odpowiednia kreatyna, spalacz lub/i/ substancje poprawiające ten proces, także właściwe byłoby dołożenie minerałów/szczególnie magnez, żelazo/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Proponowałbym ci KA, jakieś jabłko np. TCM lub CM3 bądź coś mocniejszego np. CP, HP, XP, ewentualnie NitroII, dla uzupełnienia diety polecam Gain bolic 6000, a co do spalaczy to z własnego doświadczenia polecam Fat killer oraz Clenburexin oraz standardowo ZMA,omega-3,witaminki.

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Kreatyna(mono albo jablczan)+tauryna+thermo speed extreme

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
hpnx7300 prowadzisz jakiś sklep internetowy ? W każdym temacie wypisujesz mase zbędnych suplementów. Na pewno nie zastosuje żadnego stacka bo nie mam zamiaru przymasować tylko zredukować. Poza tym jestem endomorfikiem więc sorry ale na hu mi Gainbolic ?

TSE właściwie mam już zamówione. Jak to dawkować ? Na opakowaniu pisze, że przed śniadaniem 1 kapsla a drugiego przed obiadem. A nie lepiej jakoś przed treningiem zapodać ? Co do kreatynki to właśnie zastanawiałem sie, czy jej użyć. Jabłczan działa na mnie świetnie i nie wiem czy wybrać jego czy Kre-alkalyn.

Myślałem jeszcze nad jakąś l-karnityną/i lub HMB ale na to pierwsze szkoda mi siana, a drugie ma wątpliwą skuteczność więc chyba sobie daruje.



Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2007-05-29 14:24:28

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
TSE mozesz zapodac rano i przed treningiem.
Jak jablczan dziala na ciebie dobrze to nie ma sie co zastanawiac
l-karnityne i hmb odpusc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Myślałem jeszcze nad jakąś l-karnityną/i lub HMB ale na to pierwsze szkoda mi siana, a drugie ma wątpliwą skuteczność- tak tylko piszesz z "pdsłyszenia" czy poprostu nie wiesz czego sie spodziewać- jak juz piłkarzowi to nie pomoże to pewnie niewiele.
po spalaczu wielkiej kondycji nie zrobisz- raczej doraźniejsze pobudzenie i jeśli masz troche tłuszczu to może także pomoże.
przykładaj także wiecej uwagi do odzywiania- jeżeli nie możesz spozywac zbytnio węglowodanow to powinieneś zastąpic to biąłakiem lub zdrowymi tłuszczami- w okresie treningów szczególnie/olej mct/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
apokalipsa wywnioskowałem to czytając forum, szczególnie temat Grasika.

Na kondycje, wytrzymałość właśnie chyba kreatyna powinna pomóc.

Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2007-05-29 15:00:30

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
hpnx7300 - fat killer i clenburexin.. rzeczywiscie b dobre spalacze :DDDDD
Albo to jakis sprzedawca, albo troche slaby doradca
hmb i karnityna to sity

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-05-29 21:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z pewnością zakres działania kreatyny znacznie sie zmniejsza w takiej sytuacji- najlepiej wychodzi w tym względzie pirogronian/jednakże jest to chyba jedna z najdroższych form kreatyny/.

możnaby jeszcze popróbować zestawienia- hmb, kreatyna, spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
hmb z kreatyna to troche inna sprawa, jesli masz kase to nie bedzie glupim zainwestowac tak jak doradzil ci apokalipsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Venom hyperdrive vs Lipo 6 ?? ??

Następny temat

czyklicznie czy nie

WHEY premium