SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompuls po hormonach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Dziewczyny,
Mam następujący problem, jak już w temacie można się domyślić, stosuję antykoncepcję hormonalną, dokładniej plastry. OD 5 miesięcy. Ale ten tydzień jest po prostu ciągłą karuzeląi pomijając aspekty psychiczne...cały czas mam napady kompulsywnego jedzenia. NIe było tego wcześniej, nie w takim stopniu. To kłopotliwe bo ambitnie przeprowadzam redukcję, ćwiczę..to moja ostatnia prosta bo mam już niski poziom BF, dlatego takie "skoki w bok" cholernie drażnią i frustrują. Powinny przejść, mam nadzieję, ale do tego czasu..macie jakąś radę? Ćwiczę codziennie ale nawet trening nie jest w stanie pozwolić mi zapomnieć o śmieciowym żarciu. Najlepsze jest to, że od 3 lat jem zdrowo i nie używam cukru więc nie mam pojęcia z jakiej racji chwytają mnie aż takie napady...macie jakieś pomysły jak temu zapobiec?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206900
Z czego wnosisz,że kompuls jest wynikiem stosowania antykoncepcji hormonalnej a nie złej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Podobnie jak dorotka. Zwłaszcza niepokojące jest stwierdzenie "ambitna redukcja". Wrzuć swój przykładowy jadłospis redukcyjny - z czystej ciekawości proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ to wszystko zaczęło się od kiedy jestem na hormonach. Wcześniej nie było takiego problemu
Co do mojego jadłospisu, np wczoraj :
Śniadanie:
2 jaja
45 g płatków owsianych
40 g mleka
średnie jabłko - smażę placki z jabłkami bez oliwy. To posiłek przed treningiem
Potem zazwyczaj kanapkę z pieczywem pełnoziarnistym, kurczakiem i warzywami, najczęściej jabłko. Tak było wczoraj
Na obiad kurczak, ziemniaki lub ryż, warzywa lub mizeria z jogurtem
Na kolację szejk twarogowy, pasuje mi bo długo nie jestem potem głodna.
Redukuję na Intermittent Fasting, okno od 10.00 do 16.00 pasują mi te godziny, nie czuję się później głodna, dopiero późnym wieczorem. Praktykuję tę metodę od miesięcy, działa, czuję się dobrze. Tylko te cholerne napady...Kaloryczność 1800 kcal, połowa z węgli, 560 kcal z białka i reszta tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
może mądre głowy się wypowiedzą, ale wydaje mi się że IF to tylko dla osób bardzo doświadczonych. Zdaje się był artykuł na potreningu, że IF przeciętna kobieta nie powinna tykać. Ja się nie dziwię Twoim napadom - gdybym miała jeść dopiero o 10.00 i kończyć o 16.00 to regularnie przypuszczałabym szturm na lodówkę rano i wieczorem. W chwilach, gdy np. nie dojadałam wieczorem, bo wcześnie się kładłam, potrafiłam lunatykować do lodówki o 3-4 rano. Nigdy nie byłam pewna, czy ja to na pewno zrobiłam, dopiero braki w pożywieniu wskazały, że to mi się jednak nie śniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, znam te artykuły. Z tym, że widzisz, ja naprawdę sukcesywnie redukowałam na IFie...nie dopasowywałam się do tej metody na siłę, odpowiada mi ona i czułam się świetnie. Tylko ten cholerny cykl hormonalny...nie mogę zrezygnować z hormonów bo regulują mi okres, to ich główne przeznaczenie.
Z tym, że chcę doszlifować ostatecznie formę i sama możesz zrozumieć moją frustrację...nie mam pojęcia jak mogę zjeść tyle na raz to przerasta. W 2015 chcę wystąpić w debiutach, wznowić trening siłowy, dokręcić śrubę w diecie, studiuję AWF i moje życie jest ściśle związane ze sportem, każdy taki kompuls oddala mnie od moich celów i to podcina skrzydła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję, czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja p....dzięki za ten artykuł. Właśnie w bólu i trudzie zerwałam to g**** ze swojego ramienia. Najwidoczniej czas zakończyć przygodę z hormonami, okres można unormować szeregiem naturalnych metod.
Jeszcze raz dzięki za arta. Jeszcze jedno pytanie. Wiem, że Wy Ladies preferujecie treningi siłowe i dlatego tak skromnie spytam, czy mogę założyć dziennik ćwicząc TurboFire? Póki co nie mogę siłowo, ale to ma ulec zmianie, a na pewno prowadzenie dziennika pomogłoby mi się trzymać na odpowiednim poziomie dietetyczno-treningowym ;) No i zawsze jakieś porady od bardziej doświadczonych mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Skorzystaj z tego:
https://www.sfd.pl/]]]KONCEPCJA,_REGULAMIN_DZIAŁU[[[-t666947.html
Punkt 4 i 5.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, działam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLEJ KOKOSOWY- jak to znim jest ??

Następny temat

Zmniejszenie obwodu uda - trening do poprawki

WHEY premium