SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletny brak zakwasów... SOGi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Dobra chłopaki wielkie dzięki, każdy dostaje SOGa. Dam mu to wszystko do poczytania, niech wyciąga wnioski. Pozdro i dzięki wszystkim.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Czemu ludzie tak czepiają się "zakwasów"?
Przecież ból nie jest zbyt porządanym ani 'zdrowym' odczyciem.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Może temu, iż większość ludzi je ma

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Wiadomo, ale niektórych martwi ich brak.

To tak jakby po jakiejś imprezie marudzić, że była kiepska bo nie ma z rana kaca.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
ja zakwasów nie mam nigdy po treningu... ale sa tacy co mowia ze jak na drugi dzien po treningu nie ma sie zakwasow.. to sie zle cwiczylo..rozne sa zdania na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Tylko, że tutaj nie chodzi o czyjeś zdanie, ale o to czym są "zakwasy" i czym są one spowodowane. Nie są one niezbędne do wzrostu masy/siły a mogą przeszkadzać.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
kiedys robilem masowe i mialem taki plan, ze robilem w srode trica, a w sobote klate i przez 6 tygow nie moglem skatowac klaty z powodu zakwaszonego trica ( przypominam - sroda tric, sobota klata odstep duzy i na dobra sprawe nie powinno to przeszkadzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Spoko, dziękówka wszystkim za pomoc. Jednak wszystko zależy od "rodzaju" organizmu i jego reakcji na treningi itd.

SOGi poleciały

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
jak nie ma zakwachów to tylko się cieszyć!!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 478
ja juz teraz nie mam zakwasow pamietam ze na samym poczatku jak zaczynalem cwiczyc to ledwo chodzilem takie zakwasy mialem:D alke z czasem to minelo i oczywiscie ciagle moje miesnie rosna wiec brakiem zakwasow chyba nie ma co sie przejmowac boi to wcale nic przyjemnego;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT dla 16 latka.

Następny temat

Problem z zrzuceniem tłuszczu - dosc dziwny

WHEY premium