SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletna suplementacja - prosba o pomoc.

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Witam, prosba do ekspertow z Hi-Teca. W zwiazku ze zblizajaca sie sniezynka, chcialbym zeby ktos ogarniety rozpisal mi kompletna suplementacje "witaminowo-aminokwasowa" poslugujac sie tylko suplami z hi teca i z peaka. Przegladalem dzienniki i wpisy, ale wiadomo ze nie bede jadl tego wsyztskiego i w takich dawkach jak zawodnik przygotowujacy sie do zawodow, stad moja prosba. Koszta sa malo wazne. Chodzi mi o taki o taki jadlospis supli ktore pownienem brac bedac na cyklu nie tylko z odzywek, zeby wspomoc/ochronic/polepszyc/lepiej zregenerowac miesnie i organizm i zeby miec lepsze samopoczucie.

np. T Pabiniak u siebie w dzienniku ma podane:

"suplementacja:
dni treningowe na czczo hyperfusion bcaa powder. l-glutamina --->sniadanie do sniadania witaminy mineraly i omega i odzywka bialkowa----> przed treningiem bcaa powder, l-glutamina, vasobolan----> po treningu vasobolan, bcaa powder, l-glutamina, hyperfiusion i odzywka pol na pol..... oczywiscie przy uzyciu carbo pur przewaznie 50/50 bialko jak narazie delicious whey badz matrix pozniej napewno zmienie na whey isolat.."


i dokladnie to cos takiego mi chodzi. kompletna sulementacja, co, jaka dawka, o jakiej porze dnia (rano na czczo, przed treningiem, po treningu, na noc) mam brac posczegolny produkt (witaminy,mineraly, leucyny, glutaminy, zma itp.)

Od siebie dodam, ze na pewno przed treningiem bede bral ktoras z nowych przedtreningowek z peaka, podczas treningu pije zawsze 3 pol litrowe butelki i w kazdej mam cos innego, 1 bcaa tst, 2 eaa tst, 3 jakis izotonik) - a po treningu pije createston massiv. na noc bialko micelar casein, albo jak nie mam to jakies inne. wiec te rzeczy ogarniam mniej wiecej, problem mam z opisana wczesniej reszta

Prosilbym aby suple dobrac odpowiednio do mojej sylwetki. Wzrost 180, waga obecna 80, cel - 90 albo wiecej jak sie uda. Trening split 5 razy w tygodniu. Dodam jeszcze ze jestem ekto, wiec u mnie masa to same miecho, zero tluszczu, nie otluszczam sie wcale, wiec wszelkiegorodzaju spalacze zbedne.

edit: w konkurencyjnym dziale znalazlem cos takiego:

SUPLEMENTACJA :

+ Rano:
- 50 gram WHEY 100
- 3 tab Amino WHEY System
- 8 kaps L-Glutamine T6
- 1 tab Multi Pack 36
- 1 kaps Super OMEGA-3 + Vitamin E
- 1 tab GLUCOSAMINE Sport Complex
- 1 tab Fat Transporter
- 1 kaps Taurine 900
- 1 tab witaminy b6 (50mg)
- 5 gram COLLAGEN RENOVER

+ Popołudniu:
- 1 kaps Super OMEGA-3 + Vitamin E
- 1 tab Fat Transporter
- 1 tab witaminy b6 (50mg)
- 3 tab Amino WHEY System

+ Popołudniu: trochę później:
- 1 kaps Super OMEGA-3 + Vitamin E
- 1 tab Fat Transporter
- 1 tab GLUCOSAMINE Sport Complex
- 1 kaps Taurine 900
- 1 tab witaminy b6 (50mg)
- 3 tab Amino WHEY System

+ Przed Treningiem:
- 10 gram BCAA Powder
- 1 tab Fat Transporter
- 1 kaps Taurine 900

+ Po treningu siłowym :
- 5 gram BCAA Powder
- 5 kaps Leucine Fusion
- 50 gram Vitargo electro-energy
- 15 kaps L-Glutamine T6

+ Po Aerobach:
- 30 gram IsoLite 100

+ Na Noc:
- 1 tab MultiPack 36
- 1 tab MEGA MINERAL pack
- 1 kaps Super OMEGA-3 + Vitamin E
- 60 gram Casein 100
- 1 tab GLUCOSAMINE Sport Complex
- 1 kaps Taurine 900
- 1 tab Fat Transporter
- 2 kaps MAGNE-100 Sport

i wlasnie cos takiego chcialbym otrzymac, oparte na waszych produktach

Dziekuje i pozdrawiam

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2012-12-03 15:42:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co do dawek to wszystko uzaleznione od diety... (moglbys wrzucic kilka fotek skoro taki suchy jestes i wogole tluszczu nie lapiesz)
co do supli to napewno :
bialko whey c-6
aminokwasy calodzienne ultra amino 5100
l-glutamina
bcaa powder
odzywka pol na pol hi anabol gain zeby poprawic bilans kaloryczny
kwasy tluszczczowe omega 3
witaminy a-z
kreatyna polecam jakis stack dobry i np na dni nie treningowe i po treningu hyperfusion
weglowodany po treningu carbo pur lub parbo plus

cos takiego na szybklo pisalem wiec mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialem ale masz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888



No wlasnie chodzilo mi o to zebym wiedzial ile kapsulek, ktorej odzywki lub witamin, brac o jakiej porze dnia. Np ile omegi3 i kiedy, ile tych ultra amino i kiedy tak jak podalem przykladowo w poprzednim poscie. Jak bedziesz miec pozniej troche wiecej czasu to bylbym wdzieczny za rozpiske taka dokladna. Oczywiscie jak ktos chce dorzucic cos od siebie to smialo pisac Hi anabol gain odpuszcze bo akurat z dieta nie mam problemow a jak bede to pic to na pewno wypadnie mi jeden posilek bo po tych bombach kalorycznych nie chce mi sie jesc normlanych posilkow ;) bcaa tst i eaa tst moge sobie pic podczas treningu czy lepiej przed albo po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a jak dozujesz antykataboliki pewnie ilosc jak u wszystkich jest uzalezniona od diety tak samo np omega (ale mozesz kap do posilku) ultra ja stosuje 8-10 g przed posilkiem kazdym okolo 15 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
ja obecenie teraz przed sniadaniem pilem creatine powder,bcaa powder i l glutamine, jadlem posilek popjlaem po 1 kaps glucoasamine i vitamin A-Z. 15 min przed posilkiem magnesium citarate ultra amino 3 kapsy i 1 kaps testoplast potem 15 min przed posilkiem przedtreningowym tetoplast i 3 kaps ultra amino. Przed treningiem 30min Nitronium, 15min przed treningie(wyjsciem na sale) bcaa powder i anabol amino profesional po treningu moje ukochane carbo, glutamina,bcaa powder anabol amino professional i tri anabol przed ostatnim posilkiem 15min testoplast 1 kaps i 3 kaps ultra amino i po posilku glucosamine vitamin a-Z i omega 3. Przed snem 8 kaps black devil i porcja l glutamine.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 21 - Piotr Strus powerd by HI TEC NUTRITION GRATULUJEMY!!!

Następny temat

Suplementacja Hi Tec.

WHEY premium