SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Hi-Tec

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Witam.
Zakupiłem
- HYPER FUSION 240 kapsułek
- Creatine powder 500g

I teraz mam pytanie jak je obie połączyć ze sobą . J ewentualnie czy coś dokupić dla lepszych efektów . spory czas ćwiczę do tego sporty walki. To mój I cykl ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Creatine - rano lub przed treningiem 5g
Hyperfusion - po treningu 6 kaps.

Dla lepszego efektu bardzo dobra dieta! (jak na 1 cykl)
W DNT - rano mono

Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2011-12-13 10:31:19

Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2011-12-13 10:31:55

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Nie bardzo znam się na pojęciach DNT - to Dni nie treningowe chyba ;) lecz mono to nie wiem co znaczy mógł by ktoś wyjaśnić i sorki za problem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Przepraszam za dość głupie pytanie ale wiele osób poleca dextroze , carbo itd itp. Dlatego pytam czy coś się przyda w tym stylu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
mono to jest kreatyna, którą zakupiłeś, dnt to dzień nietreningowy, natomiast carbo możesz stosować bezpośrednio po treningu to zależy jak masz dietę ułożoną jak po treningu jem aminokwasy a 30 min po normalny posiłek

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Jakieś konkretne aminokwasy są lepsze ja się nie znam nie mam bardzo czasu na oczytanie się w tych suplementach . Jak można się by było dowiedź od daje carbo aminokwasy jakie ile kupić i nie za drogo to sobie zakupie to co zaproponujesz i jak dawkować był bym wdzięczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Kolego proponuję zatem poczytać wiedza sama do ciebie nie przyjdzie! A polecam oczywiście bcaa powder od Hiteca

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bcaa dobre uslyszales ale wazne napisac po co kupujesz suplementy jaki jest cel co jesz itd ... nikt nie jest wrozka zeby wiedziec to wszystko poza tym co kupiles i ze to 1 cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śnieżynka

Następny temat

Peak beta alanine

WHEY premium