SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komedie video,czyli "zabójcze techniki walki" inaczej;-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331




cały filmik śmiechowy, ale technika pokazana od 1:15 do 1:41 mnie całkowicie rozyebała
normalnie ninjutsu, taijutsu i genjutsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
1:24 - proszek do prania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
kozacki filmik

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
patrze i oczom nie wierze

Zmieniony przez - Normanek21 w dniu 2010-12-05 19:09:34

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
MarKos, jaki proszek zwłoki to sie wapnem posypuje, co by sie nie rozkładały


zastanawia mnie, co oni chcą osiągnąć w 1:40, gdy rzucają sie do żólwia w te trawe... ćwiczą sztukę kamuflażu, zlewania się z trawą i ściółką leśną, myślą, że są niewidzialni i że przemieniają się w głaz?

po co nam szukać jakichś yellowbamboo czy shitaido po innych krajach jak pod nosem mamy takie kwiatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Całkiem fajny ten filmik z ekhm "nindżas". Szkoda, że taka krótka ta komiedia:D Chciałbym zwrócić uwagę na porażającą ścieżkę dźwiękową, potęgującą nastrój, przynoszącą delikatny powiew wiśni orientu:P Jak na moje oko, to równie dobrze mogli wlepić hm.. I need a hero, Bonnie Tyler:D
Co do osławionej już sceny/scen w zasadzie 1:15-1:40, bardzo podoba mi się, jak ten koleś tak fikuśnie kica w te krzaki:D Ot, sarna płocha:D
Tak z czystej ciekawości zajrzałem na ich stronkę i poczytałem o kadrze. Chyba panowie cierpią na nadmiar czasu, albo niedobór gotówki, bo mają osiągnięcia w innych dyscyplinach, a tu takie kwiatki:>
Aaa- i motyw z wchodzeniem na drzewo- no Bear Grylls po prostu:P

A teraz nawiązanie do starszego troszkę filmu i moje zapytanie, a w zasadzie kilka pytań. Rzecz tyczy się bohatera em jak miłość:

Nie, że podpisuję się pod tym, co on tam mówi itd, przeciwnie, coś mi tam nie pasuje, aczkolwiek zrzucam to no mój nie najdłuższy staż treningowy i jednak brak lepszego obycia z zagadnieniem:

Do czego tak w zasadzie można się przyczepić, odnośnie wywiadu w tvn? Wiadomo, pierniczy trochę jak potłuczony, ale między wierszami chyba jakąś tam słuszność ma? Np odnośnie niemożności wyuczenia odruchów samoobronnych przez weekendowy kurs?
Motyw z kluczem od samochodu sam rozpracowałem

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Niezłe jaj sobie robią ci njindżasy. A czy tej jegomość w 50 którejś tam sekundzie aby nie kopuluje z drzewem. A co do proszku to sądząc po efekcie paraliżującym oponenta zapewne sproszkowane gówienko wszak po czasie kloc robi się z czarnego biały o dość sypkiej konsystencji.

A co do walki kluczem sam używam zamiennie klucza jako Nun-Chucka i się sprawdza

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie ninja film dla jaj zrobili i teraz z komentarzy mają polewkę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
W takim razie to zmienia postać rzeczy :P i filmik nie jest już tak kozacki..

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Odświerzam. Bo znalazłem zabójczą szkołę:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóz z mistrzami- m.in. z Rafałem Simonidesem!

Następny temat

Etyka Wojownika - kodeks bushido

WHEY premium