SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komedie video,czyli "zabójcze techniki walki" inaczej;-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5735
Witam,

Przedstawiajacy na filmiku sa tez czlonkami grupy KFF. Zajmuja sie tez palka i nozem.
ESDS nie jest sztuka walki, mi dal duzo nt. taktyki i zachowan podczas stresogennych sytuacji. A jezeli chodzi o liscie :> Ja nie moge byc wymierny, jezeli o to chodzi (120 KG wagi) ale Roma na filmiku kolo 70 badz Guliwer kolo 80 paru Kg potrafi niezle przy*******ic :>.

Modern Arnis
KSS - Knife Shadow System
KFF - Knives For Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Żeby było jasne - mnie trochę rozśmieszył film a nie ESDS, bo film jest bez komentarza i źle zmontowany, a raczej jest tak zmontowany, że pasuje do tematu o komedii. ESDS może mieć ciekawe założenia, ale z tego filmu nie wynika to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
O ja *******e ci z Shintaido to sa dopiero niesamowici






To lepsze niż Yellow Bamboo Od dzisiaj jestem wielkim fanem Shintaido

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2010-11-16 13:15:46

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549

"Poglady sa jak dupa, kazdy jakies ma, ale po co od razu pokazywac..".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
chyba jednak nie wszyscy rozumieją o co chodzi w tym temacie i po co powstał....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5735
Markos ... style tradycyjne tez maja podobne filmy. Nawet Ty masz pare jak fruwasz kopiesz obrotkowki, i atakujesz w powietrzu nogami trzech uczniow ... i co to oznacza ? Ze to sa elementy sztuki walki ktora cwiczysz. Chlopakow wtedy nie stac bylo na profesjonalna kamere. Natomiast teraz ich firma kaskaderska preznie sie rozwija i jezeli beda znowu prowadzic jakies pokazy zapoznawcze z ESDS to beda mieli lepsza kamere i operatora ;)

pozdrawiam

Modern Arnis
KSS - Knife Shadow System
KFF - Knives For Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Etam trzech w powietrzu trzech uczniów chyba nie mój film oglądałeś albo coś niedokładnie zobaczyłeś

Niemniej w tej wersji film nie wygląda zbyt poważnie, no ale ja już mają profesjonalną kamerę, to wierzę, że kolejne filmy będą super

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2010-11-17 11:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
strach sie bać

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920




Zmieniony przez - wirda w dniu 2010-11-21 01:45:10

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóz z mistrzami- m.in. z Rafałem Simonidesem!

Następny temat

Etyka Wojownika - kodeks bushido

WHEY premium