SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolagen w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9083
Witam!
Mam pytanie o kolagen - jak go wpisać do makro?
Normalnie korzystam z aplikacji do liczenia kalorii, awaryjnie z ilewazy.pl, ale nie ma takiej pozycji...
Byłam na redukcji, teraz "jadę" z makro tak, aby utrzymać wagę, ale nie wiem, ile to cudo ma kalorii.
Mam przyjmować 4 łyżeczki dziennie.
Z góry dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Organizm ma problemy z tolerancją cukru mlecznego - laktozy. Możesz spróbować nabiału bez laktozy. Jeżeli uczulony jesteś na jakieś produkt, to łączenie ich również będzie miało znaczenie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
Kolagenu nie wliczasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jaki kolagen, jak czysty to bym nie liczył, jak z różnymi dodatkami smakowymi, to bym policzył ile te 4 łyżki to gram.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9083
Czysty, dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie trzeba go wliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Oczywiście nie trzeba. Szczególnie, że zapewne masz hydrolizat kolagenu.

Odnośnie kolagenu warto również poczytać o jego właściwościach:

http://potreningu.pl/articles/1178/kolagen-zwieksza-produkcje-hormonu-wzrostu 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9083
Słuchajcie, doczytałam już na "instrukcji obsługi" - 4 czubate łyżeczki = 10 g.
Więc pytanie nadal brzmi - wliczać?
I jak to paskudztwo spożyć?
Muszę jednak odstawić nabiał, więc jogurt odpada, z wodą tego nie wypiję, ech.... paskudne toto...


Zmieniony przez - AKB w dniu 2017-11-03 12:06:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wliczaj. z wodą paskude to wypij z sokiem który juz musisz wliczyc, czy jakaś woda z miodem i cytryną

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9083
Ok, dzięki za ekspresowy odzew. A czy można to traktować na plus jako większą ilość białka, które niestety mam poniżej wymaganych 100g przez odstawienie nabiału? Czy to nie taki rodzaj białka? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Z reguły dobrze one smakują z wodą. Nie bardzo masz wyjście. Po porostu nie kupuj lub kup innej firmy, inny smak.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kolagen nie jest białkiem pełnowartościowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - ekto - praca z dużą ilością ruchu

Następny temat

Gdzie kupić dietę?

WHEY premium