SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
i co do afery z caj**er, nigdy w to nie uwierze, że Michał&Robert nie wiedzieli o tym całym syfie

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Zauważcie że Piotrkowicz ma troche godności ,Wyobrazcie sobie teraz ze gada on tak jak koksu smieszne i zenujace prawda? .to jest facet dojzaly ma zone dziecko rodzine i nie bedzie sie w ten sposob ponizal tak sadze.\

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy ze jak ma zone, dziecko to nie bedzie sie juz ponizal, a gdyby nie mial to by sie ponizal? bo nie jarze. Niestety nie potrafi sie sprzedac, a moze nie chce schodzic do pewnego poziomu, bo wie aby sie sprzedac trzeba byc jak polityk... troche godnosci trzeba utracic i takie tam, moze tego nie chce, woli sobie "dlubac powoli" ale z jakims honorem czy cos, wiele moze byc powodow.

btw michal i robo napewno wiedzieli o tym syfie od c y b e r a , norma, ale z czegos zyc trzeba i jakos trzeba zaczac, niewielu ma mozliowsc normalnego startu, uczciwego, wieszkosc "gwiazd" robila w zyciu na pcozatku przekrety , sprzedawala godnosc aby tylko sie wybic i pozniej powiedziec, ze cel uswieca srodki, i robilo sie cos ku wiekszemu dobru....norma..

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-14 20:54:19
...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 1 regulaminu
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
A co to piotrkowicz miał obowiazek się z nim witać, znają się w ogóle bardziej niż z "widzenia" ? wielka mi sensacja ja p******e, nie podał ręki i ch** przyszedł pooglądac walke a komu kibicował nie musiał nikomu demonstrować. Coraz bardziej irytuje mnie to radio i wygadywanie bredni na temat wielu osób.
Poza tym myśle też ze piotrkowicz nie zna sprawy miedzy najmanem a koksem wiec podszedł do walki jak kibic co kibicuje swoim. Zresztą chyba świadczyć może wyraził sie w ten sposób, że najman będzie walczył z litwinem wiec to też coś mówi na ten temat.

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
alphalyr
A co to piotrkowicz miał obowiazek się z nim witać, znają się w ogóle bardziej niż z "widzenia" ? wielka mi sensacja ja p******e, nie podał ręki i ch** przyszedł pooglądac walke a komu kibicował nie musiał nikomu demonstrować. Coraz bardziej irytuje mnie to radio i wygadywanie bredni na temat wielu osób.
Poza tym myśle też ze piotrkowicz nie zna sprawy miedzy najmanem a koksem wiec podszedł do walki jak kibic co kibicuje swoim. Zresztą chyba świadczyć może wyraził sie w ten sposób, że najman będzie walczył z litwinem wiec to też coś mówi na ten temat.

Koksu powiedzial co myslam widocznie mail ku temu podstawy , nie raz sie widzieli z tego co Koksu mowil i zawsze jakos go unikal, klka razy gadali itp. Dlatego Koksu sie wk***il (doslownie mowiac> Rober jest spoko gosc nawet jak sie wk***ia jest jaki jest ale widac ze czasami nie przebiera w slowach. Mogl tego nie mowic publicznie ale powiedzial to co czul . Poniewaz czul sie ze go Robert P. zlal i tyle. To tak jak bys kogos znal wital sie itp wszytko spoko a w jakims specjalnym miejscu udawal ze go nie znasz .
Nie wk***il bys sie ....Kosku powiedzial to doslownie mi sie tez to nie podobalo ale z jednej strony to rozumiem bo nie lubie EGO ja potrafie rozmawiac z 12 latkiem i pomagac jak moge oraz wyksztalconym 40 latkiem . Mysle z istnieje tu wiele kompleksow i EGO ktore prowadzi do samo zaglady, zobaczcie do okola, samochody wylasione, moj lepszy od twojego worzenie sie typu nie mow do mnie bo za wysokie progi EGO EGO EGO
Ja osobiscie sie brzydze wyzszoscia, pokazowkami itp bleeee- To swiadczy tylko o kompleksach drugiej strony .... itp chyba kumacie o chodzi . Pozdro
Sadze ze to wyjasnia strone Roberta P. ktorego pozdrawiam

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
popieram Michała rowny z rownym zawsze sie dogada, nie sztuka byc frajerem

Zmieniony przez - artur88xc w dniu 2012-05-14 22:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731780
No tak, tylko rownie dobrze mogl Robert Burneika podejsc i przywitac sie pierwszy z Robertem Piotrkowiczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Szwolezer
i co do afery z caj**er, nigdy w to nie uwierze, że Michał&Robert nie wiedzieli o tym całym syfie

Napisz tu raz w imeinu Roba i moim po konsultacji i nIE CHCE na temat tego czlowieka juz pisac mowic it wiec prosze szanujcie to i nie pytajcie OK wiec to jest JEDYNA odpowiedz.
I nap[isze bardzo mile i poprawnie politycznei bo tak wypada :)

Ja odszedlem od niego z powodow finansowych , ja nie maielm NIC wspolnego z tym co robi, nigdy nie bralem jego supli nigdy nie podobala mi sie jego polityka "JA JA JA " itp nie moglem na to patrzyc AFERA to jest jego indywidualna sprawa + do dzis sie ze mna nie rozliczyl -w bardzooo jadnei powiedziane zakoncze tym

Robert odszedl tez z powodow finansowych(jedyne co robil byl ikonka supli , jego marketingu I TYLE ) pomiedzy nimi. nie bede tu dokladnie opisywal bo to nie temat by sie zrozliczac z prywatnych spraw zreszta sam Wodz by tego nie chcial) ale on przynajniej sie z nim rozliczyl wiec maja na rowno. czyli poprwanie politycznie

ZAMYKAM SPRAWE NIE CHCE NIC O TYM CZLOWIEKU SLYSZEC MOWIC ITP ......

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
moze Robert czul ze i ten mu reki nie poda skora tak za najmanem bardzo byl to zaczekał przeciez nikt sie nie bedzie ponizał no ale ja ten temat bym zakonczyl to jest sprawa Roberta a nie wasza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium