SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir - jasne ze wiem co robie,ale nie jest mi z tym zle, chcieli tluki demokracje to maja teraz biore przyklad z politykow. Moglbym p ote doplaty nie chodzic i po zasilek, ale skoro daja to czemu mam zyc z wlasnej kasy? Bez sensu.

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-15 22:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
wiem ze tak jest tam moja rodzina mieszka w niemczech i angli tyle ze to odbiega od tematu juz ;/ i to sporo postow, i a propo afery z suplami chyba wiecei kim jest 666 to raczej chyba on najszybciej mogl kogos powiadomic w pl o tych suplach ale jednak jest jak jest i po drugie jak cos wam nie pasuje z tym to zgloscie ale i nie zglaszajcie a nie p******icie i tylko gadka gadka jak to by bylo itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
kult
Vladimir - jasne ze wiem co robie,ale nie jest mi z tym zle, chcieli tluki demokracje to maja teraz biore przyklad z politykow. Moglbym p ote doplaty nie chodzic i po zasilek, ale skoro daja to czemu mam zyc z wlasnej kasy? Bez sensu.

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-15 22:20:36


Wiadomo, przecież napisałem, że robię podobnie. Tacy jak my jesteśmy potrzebni aby uświadomić ludziom zło tego co stworzyli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artur - to jak wiesz jak jest to nie pisz ze sciemniam, tutaj jest tak ze aby dostac za darmo studia to MUSZE byc na zasilku, totalna padaka, ale jak chca to... Vladimir - ludzie sa za glupi, nigdy tego nie pojma, nawet jak powiesz prosto w twarz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
chyba kult ty sei za bardzo wkreczasz nie kumasz ironi w tym poscie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary zryty beret mam co zrobic, forum ryje beret, za dlugo juz tu jestem co do 666 - wiesz mogl i nie mogl powiedziec, nie wiesz kto jakie ma haki na kogo, to sa interesy a nie przyjacielska gra w pokera.

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-15 22:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Co do piotrowicza i innych ludzi co piszą "Burnejka to frajer p******i o stjekach i sie koksuje" KUHWA! a Piotrowicz to co? Nie kłuje?? Może powiecie że to wszystko na cottage cheese?? Po co mam oglądać kolejny film jak robić klate albo barki? - tego jest miliony! wole sie wyluzować i posłuchać co Burneika "p******i' ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
ogladał ktos film szybsi wieksi silniejszi ? chba tak tytul to luknijcie jak nawet arni kazal zdjac sojwe foto z gold gym jak wyszlo najaw koksowanie idt h**owo w meidach wyladało jak suple trzepia w garazu jak koles syntol j**ie itd itd troche naciagane ale troche prawdy tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Większość firm zaczynało od garażu - jak są dobre warunki i dobry garaż to wole to niż niewiadomo co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
ja mam tylko jedno ale do ludzi co p******a ze h**owe porady daje robert przecie na radio koksu caly czas mowia jakie koksy brac na mase rzezbe jakie suple jaka dawkowanie mniej wiecej bylo o treningurozbite kazda partia miesni ja nie wiem czego wy chcecie zeby wam na obrazkach to dac jeszzce zle by bylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium