SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Piszcie normalnie, piorkowicz burneika c.y.b.e.r (cenzura ręce mi opadaja) bo wygląda to jak zawiadomienie do prokuratury a nie wypowiedź na forum sportowym.

Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2012-05-15 15:49:58

Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2012-05-15 15:50:45

Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2012-05-15 15:51:11

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie piszemy inaczej, po to aby zandego zawiadomienia nie bylo do prokuratury, tak w razie czego, jak by ktos chcial sie czegos uczepic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Najlepiej zamieść wszystko pod dywan i cisza, przecież Robert ma 60 cm w bicku i jest ekstra ! Ludzie gość wiedział co reklamuje, wciskał kit że to wcina aż mu się uszy trzęsą. To była dobrze zaplanowana akcja, ale czego człowiek nie jest zdolny zrobić dla kasy. Ograniczeni to są Ci do których nie przemawia żaden argument i dla nich co by się niestało to Bruneika jest Bogiem, jecie mu z ręki co wam podsunie a on się z was śmieje bo zbija na was kase. Żałosne, ale to sprawach tych co mu lizą d**psko. Ja już dawno do niego straciłem jakie kolwiek resztki szacunku gość się nadaje do kabaretu, cyrku a nie do mediów publicznych czy radia. W USA i na Litwie nie znalazł frajerów to przywiało go do Polski tu ich wkońcu multum. Gość nawet jak gada o kulturystyce (o czymś o czym naprawdę ma pojęcie w tej dziedzinie niczego mu nie umniejszam) to na palcach jednej ręki można wyliczyć jego "porady" - stjeki, nap***lac, koks... I w koło macieju. I jak ma być w tym kraju normalnie jak młodzież bierze przykład z takich ludzi ? dziwić się że później rosną nam takie Donaldy co własny kraj sprzedają, kompromitują się na arenie międzynarodowej i oszukują ludzi.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-15 17:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
MICHAL a mozesz napisac jedna rzecz? bo teraz na IS wrzawa czy Cyb... wstawi filmik ze swoich labow na dowod tego ze wogole istnieja takowe, a wiedze na pewno masz na ten temat, czy Cyb... ma wlasne laby czy to wyglada tak jak Jacek pokazywal na FB ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Mirowski nie znasz mnie wiec nie pisz glupot.A po drugie to nie wiesz czy nie znam tej sprawy.Najlepiej to zamknac wszystkim ryje.A ja sie ciesze ze wychodza takie afery.Bo cwaniaki robia na nas kase a my sie trujemy gownem za nie male pieniadze.Chyba kazdy chce kupowac porzadny towar wiec nie wiem po co ta wrzawa ze pisze sie o takich sprawach.

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2012-05-15 20:26:29

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
NIe mam nic do ROberta bo jest naprawde fajnym kolesiem, przynajmniej na filmikach.Ale sam widzialem jak na innym forum osobiscie zachwalal te suplementy i mowil ze sam je bierze i ze sa najlepsze.Wiec chyba troche zachowywal sie nie fer w stosunku do fanow.ja nie kupie juz napewno supla zadnego pochodzenia USA.Nie mam zaufania.Wiem ze nasze suple tez moga byc walowane bo cwaniakow nie malo na swiecie ale Suple z ameryki to najwiekszy syf jaki widzialem walek za walkiem.On takich znanych firm jak Gaspari po firmy krzak Revenge lipa.

Ciezko bedzie mi zaufac nowej firmie Roberta ale to moje wylacznie zdanie.

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2012-05-15 20:34:53

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Robert dostawał kase za reklamowanie tych supli to co miał pisać że to g**** jest i w ogóle? A czy np. Cutler byłby winny żeby muscletech robił chu**we odrzywki? Moim zdaniem Robert robił to co do niego należało i nie zachował się nie fer.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2012-05-15 20:46:36

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
A ja uwazam ze Cutler tez bylby nie fer w stosunku do fanow

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
takie życie ludzie reklamują produkt bo dostają za to kasę, każdy ma inny punkt widzenia i to szanuje chociaż myślę inaczej

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POlitycy tez sa nie fair bo obiecuja i nic nie robia, sportowcy, lekarze sprzedajacy lek za ktory producent daje im w lape za promocje i duzo innych ludzi, takie zycie , norma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium