SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17465 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196530
, naprawdę trzeba być idiotą ,bądź niemieć co z kasą robić by kupić mono za200 zł, które od tego za 50 będzie się różniło tylko designem opakowania

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-05-16 17:41:26

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
ja słyszałem że Perrier lepiej nawadnia od Cisowianki ;) dlatego teraz tylko w nim rozpuszczam suple ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
A róbcie ludzie co chcecie. Ja mam znajomych w różnych częściach polski ze względu czym się zajmuje i wiem z różnych źródeł co zamawiają reprezentacje polski np. lekkoatletów a tam nie ma miejsca żeby podstawiać chłopakom pod nos g**** któro jecie. Dobra suplementacja kosztuje grube pieniądze możecie się z tym nie zgadzać ale to co na codzień op*****lacie to placebo i kreatyny w kreatynie macie tyle co białka w mleku elo.

//jeszcze jedno, przedtreningówki które piją osiedlowe janki na tzw. "pompe" to raczej pompa na wode, albo raczej pic. Nie ma to jak kupić pobudzacz o wartości energetycznej porównywalnym do 500ml kawy z efektem trzęsących się na treningu łap i ciągłego uczuciu "siania" za 180zł czy tam 200 pare zotych




Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2012-05-16 17:57:12

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reprezentacja kupuje to co im kaza i kto dostal kiedy i od kogo w lape. Pozatym zdziwie Cie ale od ok 8 miechow badam sobie suple w labie, bo mam dostep i wiedze, kreatyna np zielona z vitala jak i inne tanie trzymaja sie super i nie odbiegaja od niczego. Naiwni kupuja suple za xxxx zl skoro mozna to samo kupic za xx zl...

Nie wiesz co piszesz, totalnie. Jesli chodzi o pobudzacze to na takim poziomie nie bawia sie ludzie juz w suplementy... litosci, zejdz na ziemie, zrozum ze kupuja to na co ktos przetarl szlak kasa notma.


Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-16 18:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
To ty nie masz pojęcia o czym piszesz. upisz sobie tego vitka za 50 i twoja waga skoczy ci maks 1,5kg a w najgorszym razie nawet nic nie poczujesz. Kup sobie prawdziwą kreatyne to coś przynajmniej poczuejsz że weszło. Nie chce mi się nawet już o tym pisać skoro ty nie miałes doświadczenia z produktami droższymi niż kreatyna vitalmax 50zł za 500g - to o czym my mówimy ??

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja moze przytyc 5kg bez krety i co z tego? Jesli tak wyznaczasz jakos suplementu to wychodzi na to ze Ty nie masz pojecia. ALL stara jadlem lata temu kiedy Ty na kupe mowiles papa, ZROZUM NIE MA ROZNICY tylko cena... Suple jem od 10 lat , nowe auto bym sobie mogl kupic za to co zjadlem wiec z czym do ludzi. Nasluchales sie bajek o drogich kreatynach co tyjesz xx kg a pozniej na sile probujesz wcisnac to innym, bez sensu, chlopie ogarnij sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
To czym się różni ten za 50zł od tego za 200? substancja czynna ta sama więc gdzie tkwi sekret?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W naiwnosci kupujacego, ktorch jak widac jest duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17465 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196530
W niczym,siła auto sugesti że droższe = lepsze

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Jak już mówiłem róbcie co chcecie i nie zawracajcie gitary. Wiecie swoje i niech tak zostanie, kupujcie sobie suplementy z "rynku" na żoliborzu.

do szkoły matoły

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium