SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal - ludzie maja pretensje i zal o to ze najpierw ktos reklamuje suple ktorzych podobno nie je i wie ze jest syf, zarzekajac sie ze jest gites na nich, a potem prawda wychodzi na jaw. Pytanie jest tylko czy Robo wiedzial czy sie dowiedzial jak jest i j**nal tym bo nie bedzie robil ludzi w c***a, lecz malo osob na to tak patrzy i nie mysli, jednak nie mozna ich przeciez za to winic, bo na pierwszy rzut oka wyglada to ze klamal,jak KAZDY ZAWODNIK REKLAMUJACY SUPLE na pewnym etapie, w ilus procentach klamie, bo musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Michał twojej pierwszej wypowiedzi nawet nie skomentuje dla mnie jesteś gość porażka, urywasz wątki z kosmosu nie podajesz konkretnych argumentów, zaprzeczasz że białe jest białe a czarne jest czarne. Może lepiej wróć do radia tam dla gimnazjalistów pewnie nadal jesteś kimś bo dyskusja na forum naprawdę Ci nie wychodzi. Żyjesz we własnym świecie i rzeczywistość do Ciebie nie dociera, bywa. Co do tej 2 to ja nie wiem albo słownik w rękę albo jakaś przeglądarka gdzie sprawdza pisownię. Odszyfrujcie mi to bo nie bede się domyślał: "Napiszce coc hcecie wiedziec przeciez to ze sie kogos kiedys zamlo to co jest karalnie , nei kumam o co tu chodzi " Reklamując coś biorę swego rodzaju za to odpowiedzialność ;] Chyba że mam parcie na kasę to reklamuje co popadnie byle tylko zgarnąć hajs... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masone napewno sie domyslasz co michal pisal , mimo bledow, przeciez widac ze nie jestes od pluga odciety dopiero co laserem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Napiszcie co chcecie wiedziec przeciez ze sie kogos kiedy znało to co jest karalne nie kumam o co tu chodzi ? -> Tak to miało brzmieć ? Domyślać się mogę ale domysł nie zawsze będą słuszne hmmm a kto wie może to kolejna taktyka Michała pisać jak dziecko w zerówce niech się domyślają a jak coś to przecież mi o coś innego chodziło to już oczywiście joke, ale osoba publiczna, znana bądź co bądź w Polsce i często tu przebywająca powinna choć w miarę składnie pisać.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Vegas Mich za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Masone
" Reklamując coś biorę swego rodzaju za to odpowiedzialność ;] Chyba że mam parcie na kasę to reklamuje co popadnie byle tylko zgarnąć hajs... ;]


Zaczynasz mnie wk***iać człowiek.

Pracujesz w ogóle?
o swoim pracodawcy też możesz powiedzieć że ma super produkty i nie ma lepszych na rynku? Albo że jak pracujesz załóżmy w firmie która produkuje prezerwatywy i robi wałek na elastyczności to WEZMIESZ odpowiedzialnosc za kobiety które zaszly w ciaże? Czy jak ktos reklamuje proszek w TV to bierze odpowiedzialnosc że komus nie dopierze ubrania?

Rzygać się chce jak Cię czytam.

Pierwszy byś poleciał reklamować produkt jakbys dostal kase. Trzeba zarabiac i tyle. Kto wnika w to ze jest zly? Rynek oceni! Teraz OCENIL!

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-16 00:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, to niech ktos napisze co chce wiedziec? i po sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Nie, nie ma super produktów ale przynajmniej jak to wiem to nie wypisuję po forach i nie namawiam kumpli czy znajomych do ich zakupu bo nawet jak wiem że mam z ich sprzedaży jakąś prowizję to nie jestem pazerną d****a i kumpli, znajomych czy kogo kolwiek w H****ja dla hasju robić nie będę. W przypadku Roberta tyczy się to fanów. Zresztą co ty porównujesz reklamę do pracy w firmie ? W firmie nie reklamuje produktu tylko go produkuje. Nie chcesz nie czytaj, chcesz to czytaj i rzygaj i nie narzekaj, ja też muszę się męczyć czytając twoje wypociny ale na tym polega już idea forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
No na czym polega, według Ciebie każdy ponosi "odpowiedzialnosć" cokolwiek to znaczy.
Sprawa jest świeża. Może daj się wypowiedzieć każdej stronie co? Tak robi cywilizowany świat. Ty za to chcesz już od razu każdego na stosie spalić.

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-16 00:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kur, mi nie dopralo ubran ostatnio, chyba ibisz to reklamowal, czas sie za niego wziasc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium