SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem film, taki sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
tyle ze tam chyba slodzik i krete sypali i to caly suple byly;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
nikomu się nie dogodzi, a na necie każdy popisać może swoje popierdółki - i potem się czyta takie kwiatki. Koksu to powiedział do kamery. Ilu tutaj komentujacych powiedziało by to co napisało do kamery i wrzuciło na YT? Żaden - wiec takie wypowiedzi nie mają żdanej wartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym duzo do kamery powiedzial ale chyba by mnie Premier zamknal na 25lat za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zambo19
Mirowski nie znasz mnie wiec nie pisz glupot.A po drugie to nie wiesz czy nie znam tej sprawy.Najlepiej to zamknac wszystkim ryje.A ja sie ciesze ze wychodza takie afery.Bo cwaniaki robia na nas kase a my sie trujemy gownem za nie male pieniadze.Chyba kazdy chce kupowac porzadny towar wiec nie wiem po co ta wrzawa ze pisze sie o takich sprawach.

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2012-05-15 20:26:29


jak narazie to dla mnie jestes zwyklym fusem kryjacym sie za jakim nickiem i jak mozesz znac sprawe jak gowno wiesz o Robercie!

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
jak kupowaliście suple tej firmy to naprawdę frajerzy z was

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-15 22:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Dobra myślałem że to rozmowa o tym co robert powiedział a nie o wałkach na suplach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdz na forum tego c y b e r a tam jest temat , ludzie czekaja na film z laba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Vladimir_Volkoff
Dobra myślałem że to rozmowa o tym co robert powiedział a nie o wałkach na suplach?


jedna tez zprzyczyn porzegnania sie obu panow bylo walenie walkow o czym chyba jasno wszycy powinni juz wiedziec bo nie raz bylo o tym pisane , tylko niektorzy nie umieja czytac lubie nie chca tego przeczytac.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja o tym pisalem w ktoryms temacie, ale ludzie nie czytaja uwazanie, pamietasz moze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium