SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli Cutler juz nie wygra mr o, bo je muscletecha, ktory jest pewnie tanszy pozamiatane, reprezentacja go rozgromi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
mam dostęp do laba, bo studiuje farmacje więc jestem zaciekawiony. bo jeżeli nie ma jakiegoś vehiculum który odpowiada za super hiper przyswajalność itp to czym się one różnią? no bo przecież chemicznie niczym.

Alphalyr? Gdzie tkwi sekret?

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-16 18:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vladimir - o tym mowie, wlasnie koncze 1 rok biochemii i tez sobie badam rozne rzeczy, korzystam z okazji jak tylko moge,no ale taki alphal i tak sie uprze bo argumenty to niego nie docieraja, niech placi jak naiwny, teraz nie dziwie sie dlaczego jest taki kraj jaki jest... nawet nic nie trzeba obiecywwac, tylko podniesc cene i kabum.

Kur chyba sie zorientowalem, on nas robie w uja, albo troluje, dalem sie nabrac , kolejny raz!!!

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-16 18:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Vladimir_Volkoff





To jest dobre ;)
Aha ja jem inaczej ;) ale akurat Ananas zwiększa przyswajanie białek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
wywalcie ten post bo coś się zdublował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
alphalyr wyjasnij czym sie różni kretka za 5dych od takiej za 200zł.ale sensownie i co jest do tego dosypywane.bo tez lekka róznice zauważyłem w kreatynach.ale nigdzie nie pisze co i jak

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wyjasni Ci, skompromitowal sie i teraz mu wstyd bo nie ma argumentow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Tak żeby nie było że się na Koksa uwziąłem to coś o Najmanie -> KLIK

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-16 18:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale koles "konsumuje" jak prosiak

co do top sportowców to podstawową rzeczą dla której nie biorą odzywek z półek sklepowych, jest to ze nie moga sobie pozwolic na to aby przyjac cos co mogloby sprawic ze test antydopingowy wypadnie pozytywnie, szansa oczywiscie mała, ale wiecei jak to jest czasami z dozywkami no i ile substancji jest na liscie zabronionych, taki olimpijczyk nie moze sobie poprostu pozwolic na takie ryzyko. (oczywiscie prawie wszyscy biora, ale wszystko jest pod kontrolą ;) )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium