SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
priorytetem jest Tusk ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jego nic nie ruszy, mamy demokracje, ustroj idiotow, nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Na tym że jak ktoś jest osobą publiczną i ma za sobą tysiące fanów którzy biorą z niego przykład, mają go za wzór to w jakiś sposób za nie odpowiada. I twoje porównianie do mojej pracy jest śmieszne bo nawet jak będę reklamował coś kijowego to i tak niewielu ludzi skrzywdzę bo po mojej reklamie nie wielu to weźmie, w przeciwieństwie do reklamy Roberta. Zresztą już zostawym tą reklame ok reklamowal dobra niech bedzie, dajmy że musiał na bryke uzbierać chodzi oto że robi fanów (Was) w bambuko pisząc i mówiąc że te produkty są extra (i to poza reklamą) na forum. Kult nikt nie powiedział że Ibisz to nie jest kolejna cenzura...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Masone
Michał twojej pierwszej wypowiedzi nawet nie skomentuje dla mnie jesteś gość porażka, urywasz wątki z kosmosu nie podajesz konkretnych argumentów, zaprzeczasz że białe jest białe a czarne jest czarne. Może lepiej wróć do radia tam dla gimnazjalistów pewnie nadal jesteś kimś bo dyskusja na forum naprawdę Ci nie wychodzi. Żyjesz we własnym świecie i rzeczywistość do Ciebie nie dociera, bywa. Co do tej 2 to ja nie wiem albo słownik w rękę albo jakaś przeglądarka gdzie sprawdza pisownię. Odszyfrujcie mi to bo nie bede się domyślał: "Napiszce coc hcecie wiedziec przeciez to ze sie kogos kiedys zamlo to co jest karalnie , nei kumam o co tu chodzi " Reklamując coś biorę swego rodzaju za to odpowiedzialność ;] Chyba że mam parcie na kasę to reklamuje co popadnie byle tylko zgarnąć hajs... ;]


jak mnie takie k***a ortograficzne fusy wk***iaja ! , na maxa , i na h** ty z tom ortografia wyjezdzasz!? co to k***a ma do tematu!?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masone - ja tak zartowalem z ibiszem koko spoko euro spoko koko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Ok dobra kończę tą bezsensowną dyskusję bo tłumaczyć niektórym to jak grochem o ścianę jak ktoś się uprze że czarne jest białe to choćby nie wiem co mu nie wytłumaczy i ok każdy ma prawo do własnego zdania. Kult nie narzekaj tak na tą demokracją bo nic lepszego jeszcze nie wymyślili. Panie Mirowski jak jeszcze Pan tego nie pojął to już Pan nie pojmiesz, jak to mówią człowiek umiera i rodzi się głupi ;p Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Chlopacy polejcie sobie :). Ja pozwole sobie polac Masonowi moze mnie nauczysz pisowni, elokwencji , sposobu wypowiedzi itp. Jestes bardzo inteligentym czlowiekiem tylko ze masz troche jadu w sobie . Teraz ze to stwierdzam niechce tego jadu spijac czytajac twoje zawodowe wpisy. Wiec starta czasu mailo byc pytanie a wyszlo na to ze Masone mnie czegos uczy chcetnie sie naucze jestem otwartym czlowiekiem. To z mnie nie lubisz (czyli masz problem ze swoja osoba fakt) to przeciez nie moj problem . Mailo byc pytanie a wyszlo plakanie

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Na razie chłopaki, ja spadam w kime bo jutro rano trzeba wstać a dziś się nie op*****lałem tylko pompowałem co się dało na siłce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17465 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196530
kuhwa ne było mnie chwilę a tu 3 wojna światowa się rozpętała

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Vegas Mich za pkt 1 regulaminu
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium